2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چله زیارت عاشورا بگیر 

اگر خودش نخواد اگه خودتو تیکه تیکم کنی نمیده من دیگه هیچی ازش نمیخوام به درک ک نشدم این ماه انقدر استراحت کردم استرس نداشتم حتی یه جارو برقی هم نکشیدم خونم مثل بازار شامه ... 

2740
انشالله زود دامنت سبز بشه

دلم بد گرفت گفتم حتما این بار میشه پارسال شب های احیا سقط کردم گفتم حتما امسال سالم باشه اگر عادت نمیشدم اون هفته خامله میبودم حالم بده

خسته نشو عزیزم تحت درمان باش تلاش کن طول میکشه ولی میشه

دیگه امیدم رو از دست دادم امروز اومده بودم خونه مامانم .‌ انقدر عصابم خورد شد و ناراحتم میخوام بشینم یه جا گریه منم زنگ زدم همسرم بیاد دنبالم برم خونه

من چهار سالونیم شد  سه بار سقط کردم

دلیل سقط هارو با کلی ازمایش متوجه شدن رو ماتیسم تشخیص دادن دارم از نوع خفیف با تیروید ولی از پارسال دیگه هرچی اقدام کردیم نشد با ۳امپول. پروژسترون هم نه تخمک اضافه کردم نه سایزش بزرگ شد دیکتر میگفت با این امپول ها باید میشه ۳.۴ولی ۱مونده

دیگه امیدم رو از دست دادم امروز اومده بودم خونه مامانم .‌ انقدر عصابم خورد شد و ناراحتم میخوام بشینم ...

درکت میکنم عزیزم منم این روزا رو گذروندم اما بخدا به مو میرسه ولی پاره نمیشه مطمعن باش

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706