2733
2734

کنکورمو دادم، رشته ای ک میخواستمم قبول شدم، ولی همچنان اسم کنکور و آزمون و تست و قلمچی میاد، حالم بد میشه، استرس میگیرم ناخودآگاه، سرش خیلی اذیت شدم😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اکثر پسا کنکوریا همین شکلی ان... مخصوصا اونایی که اذیت شدن

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
اکثر پسا کنکوریا همین شکلی ان... مخصوصا اونایی که اذیت شدن

من همکلاسیام معمولا مشاور کنکورن، بعد مثلا مجموعه ک میزنن پیشنهاد میدن مثلا کار هم کنم ب عنوان مشاور، ولی فرااااریم، حالم بد میشه، اونا اینجور نیستن 

من همش انگار یادآور روزای مزخزفمه 

2740
من همکلاسیام معمولا مشاور کنکورن، بعد مثلا مجموعه ک میزنن پیشنهاد میدن مثلا کار هم کنم ب عنوان مشاور ...

اوهوم 

دوست منم همین شکلی بود تو 6 ماه پزشکی آورد 

الان وقتی اسم کنکور جلوش میاد استرس میگیره

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2706