2733
2734
عنوان

می‌خوام برم میت غسل بدم😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 6772 بازدید | 201 پست
من یکسال بدلیل اتفاقی که برام افتاده نمیتونم تمرکز کنم و کار کنم چون حوصلشو ندارم الان یکسال کااشت ب ...

ببخشید عزیزم بد برداشت کردم معذرت

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها مرسی عزیزم که جواب دادی شماخودت انجام دادی تا حالا.

گلم من مادرم اینکارو زیاد انجام میدن منم گاهی میرم کمک 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
خب عزیزم وقتی می‌دونی کاشت ناخن گناهه چرا شغل ناخن کاری انتخاب کردی؟

۴سال پیش رفتم و یکسال هست که اتفاقی واسم افتاد روح از بدنم جدا شد و به یه آگاهی معنوی زیادی رسیدم و دیگه کار نمیکنم عزیزم

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»
2731
نه دیگه غساله باید غسل درست براش انجام بده تاپاک بره زیر خاک دیگه باناخن که نمیشه وظیفه غساله هست هر ...

بله دقیقا همینو بهم گفتن برای همین من گفتم سوهان برقیمو میارم تا پاک کنم کاشت هاشو نو

عزیزم من توضیح میدم اسی خودش گفت که می‌ره یاد بگیره فردا  میت ۳ بار یک بار با آب و سدر یک بار ...

شما شستید تاحالا 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2738

خیلی ثواب داره خوشا ب سعادتت

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

گلم من مادرم اینکارو زیاد انجام میدن منم گاهی میرم کمک 

عزیزم اجرت با امام حسین معلومه دل بزرگی داری  التماس دعا 

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏

من دیشب داشتم ب این فکر میکردم ای کاش تو غسال خونه ها سوهان برقی بذارن

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره
نه در صورتی که خانواده ی میت راضی باشن،کسیو که اینکارو بلده میارنو بدون اینکه هیچ آسیبی به ناخن برسه ...

بله درسته این خانم می‌گفت یه دختری رو آوردن ۲۵ ساله کاشت داشت تصادف کرده بود ما هرکاری میکردیم ناخن هاشو در بیاریم نمیشد بالای دختره می‌گفت توروخدا آروم تر انجام بدین یا دستگاهی بیارین که به میت ها آسیبی وارد نشه تا من این پیشنهادو دادم خیلی استقبال کرد گفت خیلی خانواده ها راضی هستن غسل طول بکشه اما آسیب به میت وارد نشه

سیاست جدید چن تا زن ساده گیر بیارین گول حرفاتونا بخوره خدا واسه چارتا ناخن مارو میبره جهنم ولی دزدی مسئولین چون ناخن ندارن با غسل اوکی میشه جم کنین بابا چن وقته سایتو بستین ب این چرندیات

2706