2737
2734
عنوان

راه حل افزایش قد

107 بازدید | 15 پست

سلام من پسرم 17 سالمه قدم 164 بود از وقتی رفتم دکتر شد 167 ارژنین و امگا 3 و دی دکتر بم داد و هر روز بارفیکس میزنم استخون‌بندی ظریف و ریزی دارم 47 کیلوام رشدم‌خوب بود تا 15 سالگی بعدش کند شد اگه کسی تجربه افزایش قد داشته تو این سن کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما حتما کانال یوتیوب (یانگ فیت)رو ببین

و تو کانال تلگرامش هم عضو شو

چابش افزایش قد هم داره

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2731

دخترم 17 سالمه 171 ام  بادام بشدت تاثیر داره و اینکه سعی کن کمتر شیرینی بخوری و بیشتر پروتیین

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
احتمالا تا ۲ سال دیگه صفحه رشد باز هست  برو یه دکتر غدد خیلی خوب

خانوادمون همه قد بلند هستن عکس از صفحه رشدم گرفته بودم بسته بود ولی دکتر گفت بهم تا 20 اگه ورزش کنی و خوب بخوابی قد میکشی

دخترم 17 سالمه 171 ام  بادام بشدت تاثیر داره و اینکه سعی کن کمتر شیرینی بخوری و بیشتر پروتیین

آره دکتر برنامه برام نوشت هرشب ی لیوان شیر با جوانه گندم پودر سنجد روزی 4 بادام و فندق و سماغ

2740
من یه آقایی و میشناسم بخدا قدش 155 ه و خیلی موفق و پولدار دنبال موفقیت باش نه قدو قامت و قرو قیافه

عزیزم پسرا تو این سن خیلی حساسن بخصوص که حرفایی که بقیه توی مدرسه بهشون میزنن

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
من یه آقایی و میشناسم بخدا قدش 155 ه و خیلی موفق و پولدار دنبال موفقیت باش نه قدو قامت و قرو قیافه

خدا رو شکر همچیم خوبه فقط قدم یکم کوتاس 5 6سانت دیگه بلند بشم کافیه و این آقایی که شما میگی 155 واقعا خیلی کوتاس

2706