2737
2734
عنوان

آیا ازدواج خوب به خوشگلی بستگی داره ؟ 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2185 بازدید | 136 پست
امیدم همین‌بود که 😂ماشینم میخرم اصنش ،دیگه چیکار کنم وقتی شانس ندارم

ببین هروقت میری بیرون آرایش کن هروز 

تیپ هم بزن 

برو دعانویس اگه دیدی جواب نداد🤣😂

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم ،من خودم یه دوستی دارم شبیه عروسک جدا باربی بود ،الان با یه بچه ۱۸ ماهه جدا شده 

ازدواج موفق فقط به این بستگی داره چی میخوای از زندگی ؟؟(همون شانس اقبال بخت پیشونی که همه می‌گویند)) همین هدفه

2731
من قبل ک ازدواج کنم خیلی خاستگار داشتم هرجور ک بگی شوهرم هم از همشون قد کوتاه تر بود هم وضع مالی ...

من الان‌یه خواستگار دارم با همین شرایط ،ولی خب سر محل زندگی به تفاهم نمیرسیم

من الان‌یه خواستگار دارم با همین شرایط ،ولی خب سر محل زندگی به تفاهم نمیرسیم

اخی 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

اسی پسرا هیکل و قیافه خیلی براشون مهمه

دخترایی روابط اجتماعی بالایی دارن و خجالتی نیستن و زرنگن و سر زبون دار

اینا حتی خوشگلم نباشن خاطرخواه زیاد دارن چون با شخصیتشون پسرارو جذب میکنن و دیدم واقعا

پس سعی کن رو دومی کار کنی

2738
اسی پسرا هیکل و قیافه خیلی براشون مهمه دخترایی روابط اجتماعی بالایی دارن و خجالتی نیستن  زرنگن و س ...

مرسی عزیزم ،آره من زیاد زرنگ نیستم ،هیکلمم معمولی ،۱۶۳ قدمه ۵۴ وزنمع ،کوچولوام ،روابط اجتماعیم تو کار زیاده ولی همش یا پسرای کوچیکتر میان سمتم یا خیلی بزرگتر 

فقط صورتم لاغره ،همه اینا اوکیه ،قسمت لپام یه کوچولو فرو رفته 😔میگم فیلر بزنم بعد میگم خب میخوای طر ...

هرروز سیب زمینی و تخم مرغ آبپز بخور

برای تپلی صورت خوبه،خوشگل شدنتم برای دل خودت باشه نه پسرا

من صورتم خیلی جوش داشت واقعا اعصابمو خراب کرده بود،رفتم دکتر الان بجز دو سه تا هیچی ازشون نموند واقعا اعتماد به نفسم رفته بالا

2706