2733
2734
عنوان

آیا ازدواج خوب به خوشگلی بستگی داره ؟ 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2196 بازدید | 136 پست

صددرصدنه

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب برای خانوم اره

ولی زیبایی آقا خیلی مطرح نیست در حد معمول هم باشه خوبه 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

من ی دوست خیلیییی خوشگل داشتم وضع مالی پایین . زندگی خوبی نداشت یبار طلاق گرفت دوبارع ازدواج کرد.... چندنفر دوروبرم  واقعاااا زیبا هستن ولی ازدواج و زندگی معمولی دارن. بنظرم پول وخانواده مهمترینع . زیبایی هم مهمه ولی ن زیاد

کاملا موافقم،من موقعیت اجتماعیم بد نی ولی خواستگارای خوبی ندارم 😄چهره مم معمولیه 

خداهرموجودی روجفت آفریده تنهانمیمونی😂

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
راس میگی همون توکل به خدا ،خدایا شوهرای خوب نصیبمون کن ،الهی آمین 😄 من دیگه حوصله ادمایی که بخوام ت ...

منم حوصله ندارم شوهر اخلاق بچه ای نصیبم شه، خدایا شوهر آدم نصیبمون کن نه بچه😂همه بگن امیین

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی