2733
2739
عنوان

تو جامعه باهاتون بد رفتاری شده؟

273 بازدید | 26 پست

تو کوچه ما دعوای شدید شد و یه طرف دعوا یارو آروم تر بود و ترسیده بود و اون یکی هم شیر شده بود و بددهنی میکرد ، خودمو گذاشتم جای اون گفتم اگه یکی با من دعوا کنه اونطوری دیگه فک نکنم اون آدم سابق بشم 

مردم چرا انقد عصبی شدن آخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این یه تجربه بد خودم بود:

اون موقع 6 ماهه حامله بودم خیلی درد داشتم توی اتوبوس 

یه خانم اومد هولم داد اون ور از روی جا و خودش نشست 

شوهرش هم همراهش بود و میگفت حال خانمم خوب نیست 

بماند که چه دعوایی شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
2740

من باشگاه میرفتم،تکواندو خواهرهام هم میبردم،یه دختره بود ای من کوچیک تر بود،واقعا از همه نظر عقده داشت،مثلا استاد یه حرکت رو توضیح می‌داد این خودش میتونه نمیشد،به من می‌گفت متوجه شدی؟؟میگفتم نه داد میزد استاد فلانی متوجه نشده هر هر هر هر هر هر بیا بهش توصیح بده خنگه،یا میگفتم اره میگفت اگه راست میگی بیا بهم توضیح بده😑

من مثلا نشسته بودم،پاش رو میزاشت رو دستم ختی معذرت خواهی هم نمیکرد میگفت وای دستت رو بردار

و خیلی رفتار های دیگه،من دیگه باشگاه نرفتم،چون واقعا مغزم نمی‌کشید با یه آدمی که از هر نظر از من پایین تره بحث کنم،به خاطر من خواهر هام هم نرفتن در صورتی که استاد میگفت اینا واقعا با استعداد آن و آینده درخشان دارن،همش به خاطر اون دختره 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
اوه اوه جای من باشی چی میگی من چند بار در حد کتک کاری دعوا کردم😂😂😂😂

خوشبحالت که روحیاتت حساس نیس ، من خودم چون دل کسی رو نمیشکنم و عصبانی نمیشم عادت ندارم‌ به بد اخلاقی و دعوا 

2706