2737
2734
عنوان

مگه نمی‌گن مرغ هورمونیه؟

82 بازدید | 14 پست

آخه بیشتر ترکیبات که آموزش میدن مرغ توشه

بخوریم هزار جور کیست و چیزای دیگه میاره

نخوریم هم خیلی غذاها رو نمیشه درست کرد 

دائم هم که نمیشه گوشت قرمز خورد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کی میگه؟کارشناس تغذین مگه مردم 

یکی ازکارکنان نمیدونم چی چی بهداشتویکباراورده بودن تلویزیون میگفت هورمون اینقدرگرونه که نمیصرفه بخای بخری به مرغ بزنیم گاهی سرمامیخورن واکسن میزنیم بهشون اونم تاسه ماه قرنطینه ان کشتارنمیشن 

این کبدیام بخاطرپاک کردنشونه شماخودت یه مرغوبکشی مثل رونشوبادستات گرفتی سرشوبریدی اگه سریع پوستشونکنی رونش کبودمیشه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2738
اگه مرغ سبز منظورته من یه بار از خود فروشنده پرسیدم گفت اونا هم هورمون داره، فقط نمی‌دونم چی نداره

مرغ سبزمیگفت پاک کردنش تمام اتوماتیکه

مطمئنی هورمونی نیست؟

والا دکتر ب همسرم گف مرغ هورمونی نگیر شوهرم گف نمیشه ک همش هورمونه دکتر گفته بود مرغ شمال سالمه ک دیگه همونو میگیره

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره
خب یعنی هورمون نداره؟

والاهورمون اگه به این اسونی بود خب به گوسفندمیزدن هم فروشش بالامیرفت هربه صرفه تردرمیومدازمرغ

اما چرا مرغ سبز این همه طرفدار دارد؟ ما در پیدا کردن جواب این سوال به این نتیجه رسیدیم که بیشتر افراد مرغ سبز را با مرغ ارگانیک اشتباه می‌گیرند.

مرغ ارگانیک؛ دروغی که دوست داریم باور کنیم!

واژه سبز احتمالا در ذهن بسیاری از ما مفهوم طبیعت را تداعی می‌کند و فکر می‌کنیم مرغ سبز همان مرغ ارگانیک است. اما تفاوت زیادی میان مرغ سبز و ارگانیک وجود دارد. همان‌طور که گفتیم مرغ سبز دارو از جمله آنتی‌بیوتیک دریافت نکرده است اما شرایط پرورش آن تفاوتی با مرغ‌های ماشینی دیگر ندارد. در حالی که مفهوم ارگانیک به معنای تولید محصولی با رعایت شرایط بیشتری است.

2706