2733
2734
عنوان

📍اولین حاملگی و زایمانتون چند سالتون بود؟؟📍

| مشاهده متن کامل بحث + 2478 بازدید | 121 پست
وااای منم خیلی سخت بود برام من ۸ صبح رفتم ساعت ۴و۴۵ دقیقه زایمان کردم ولی خیلی سختی کشیدم میگفتم الا ...

بعد زایمانم درد داشتین؟

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
ای جانم به سلامتی بیاد بغلت گلم 😍 طبیعی یا سزارینی؟ اسمشو میخوای چی بذاری 

فداتشم😍😍😍

من طبیعیم چون لگنم خوبه 

اسمشو لنا خیلی دوست دارم 

ولی شوهرم میگه نورا به معنای روشنایی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای منم خیلی سخت بود برام من ۸ صبح رفتم ساعت ۴و۴۵ دقیقه زایمان کردم ولی خیلی سختی کشیدم میگفتم الا ...

دقیقااااااا من قشنگ قیافه ی ازرائیلواحساس کردم دیم درعوضم بااین همه سختی ک کشیدم مکقع زایمان بچم اب تو ریش رفتواززایشگاه منتقلش کردنnicuکلی ناراحتی واسترس وبااین همه بخیه بدون هیچ استراحتی ۵.۶روزتوبیمارستان بودم

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜
2728
اذیت نشدی؟ چون سنت کم بود یکم(قصد فضولی ندارم)

دوران بارداریم اخراش خیلیییی قشنگ بودن خیلی چون همه هوام رو داشتم منم زایمانم طبیعی بود خیلی درد کشیدم خیلییییی مردم و زنده شدم و بعد زایمانم خدارو هزار مرتبه شکر میکنم ک خونم نزدیک خانوادمه و به کمک مادرم تونستم بزرگش کنم و الان ۳سالشه

سی وسه اولی دختر الان سی وهفت باردارم پسره

۳۷ سالگی بارداری راحته؟ من انقدر دوست دارم بچه سوم داشته باشم. الان ۳۳ سالمه

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

من۱۴روز اززایمانم میگذره وهمچنان از دردبخیه مینالم نمیتونم بشینم به زووور باکلی شیاف وقرص اردم میشم

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜
فداتشم😍😍😍 من طبیعیم چون لگنم خوبه  اسمشو لنا خیلی دوست دارم  ولی شوهرم میگه نورا به ...

آخی عزیزم به سلامتی هردو تا اسمم خوشگله واقعا ، منم تا لحظه ای که میخواستم زایمان کنم فکر میکردم طبیعیم یعنی دکتر بهم گفته بود اما تا رسیدم بیمارستان گفتن بچه مدفوع کرده و اولی رو سزارین شدم بخاطر همین دومی رو هم سزارین شدم ، ان شاءالله زایمان خوبی داشته باشی عزیزم و نینی نازتو بسلامتی و دل خوش بغل کنی😍

2738
من۱۴روز اززایمانم میگذره وهمچنان از دردبخیه مینالم نمیتونم بشینم به زووور باکلی شیاف وقرص اردم میشم

قدم نو رسیده مبارک عزیزم

آخی عزیزم به سلامتی هردو تا اسمم خوشگله واقعا ، منم تا لحظه ای که میخواستم زایمان کنم فکر میکردم طبی ...

آره واقعا😁😍

خدا حفظش کنه براااات😍😍

دختره یا پسر؟

قربون محبتت عزیزممم😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۳۷ سالگی بارداری راحته؟ من انقدر دوست دارم بچه سوم داشته باشم. الان ۳۳ سالمه

آره خوبه ولی من طول سرویکسم پایینه دارم آمپول و شیاف استفاده می کنم و همچنین پساری برام گذاشته که زایمان زودرس نگیرم

قدم نو رسیده مبارک عزیزم

قربونت مرسی گلم  انشاءالله بزودی واسه همه ی منتظرا

2706