2733
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126013 بازدید | 1044 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به هر روشی رفتار کنم از یه جا ییبهونه مسخره در میاره و اعصبانی میشه بنظرم ذاتشون اینجوریه یعنی ت ...

من خیلی ناراحتم چونکه اگه بحثی بین خاله هاش و شوهرم اتفاق بیوفته اصلا خونسردی خودشو حفظ میکنه چون از اون جهت که خاله هاش خیلی جوان هستند اصلا رفتارش با اونا خیلی بهتره و من خیلی حسادت میکنم

حالا به غیر از عصبانی بودنش وقتی یه جمعی هستیم که میریم طرف فامیلای شوهرم خیلی باهاشون گرم میگیره که انگار منو فراموش کرده و نمیدونم این حساسیتم به جاست یا نه چون در این مورد که دخترا فامیلشون رو با اسم فقط صدا میزنه و لفظ خانم نمیگه من واقعا از بعضی رفتاراش بدم میاد. ولی تابحال به روش نیاوردم 

2731
2740
وقتی اروم شدین باید با طرف مقابل صحبت کنید. نه اینکه خودخوری کنید. من بعد آروم شدن با همسرم صحبت میک ...

چشم

ممنون از راهنمایی

خواهری کردی

الهی حاجت روا بشی

تا خودم نخواهم نه آرامش دارم نه می توانم صبور باشم
احترام میذارم خیلی محبتی هستم ...یعنی محبتم را نشون میدم و محبت ازش میگیرم ...همیشه میگه زن با محبت ...

سلام و درود بانو 🫧🦋🌹

محبت کردن رو میشه با مثال یکم توضیح بدید 

من احترام میگذارم ولیکن همسرم میگن اگه محبت کنی مهربون باشی جونم‌و میدم ازش میپرسم یعنی چی چیکار کنم بهم چیزی نمیگن

دوست داشتم از شما که با تجربه هستین بپرسم سوالم رو 

مچکرم پیشاپیش از جوابتون🥰🦋♥️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706