2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125785 بازدید | 1044 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شکر که حل شد🤗👏👏👏 انشاله در جای دیگه همراه تون هستم ...در سایت خودم 🤗[/QUOTE]

[QUOTE=333575848]خدا رو شکر که حل شد🤗👏👏👏 انشاله در جای دیگه همراه تون هستم ...در سایت خودم 🤗

بزرگوارید ممنونم

چه  عالی 

بی صبرانه منتظرم

از این فضای سمی این سایت خارج بشیم

2731
پس فکرکنم من ازدواج کنم کلن گندمیزنم تو زندگیمون  چون اشپزی بلد نیستم درحدمرگم از رابطه جنسی م ...

رابطه ترس دارع؟؟؟؟از چیش دقیقاً 

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
تها کاری که میتونم دربرابر درخواست رابطه جواب منفی میدم فقط

دختر یوقت خام حرفاش نشی کار دستت بده

اصلا درست نیست،تو میمونی و یه عمر پشیمانی

اینهمه سال چطوری صبر میکرد این چندماه هم روش

2740
نه عزیزم گول نخوری بگو اگه آدمی و راست میگی بیا عقد کن بریم سرخونه زندگی مون

اخه قرار بود عقد کنیم مادربزرگش فوت کرد

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
پس مقصر شما نیستین کار ایشون اشتباهه عزیزم نمیشه که بدون عقد و ازدواج رابطه داشت همین حرفا بحث پی ...

اره سر همین هرروز باید یه بحث داشته باشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
دختر یوقت خام حرفاش نشی کار دستت بده اصلا درست نیست،تو میمونی و یه عمر پشیمانی اینهمه سال چطوری صب ...

نه کلا سعی می کنم روی حرفم بمونم‌. ولی خب دیوونم کرده تیرماه عقد کنیم طبق رسممون باید یه سال توی عقد باشیم و خب رسممون اینه که اولین بار بعد ازدواج و رفتن توی خونه خودمونه اما راضی نمیشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706