2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125783 بازدید | 1044 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صداقتت_هلاکم_کرد#  

من به شما بی احترامی نمیکنم .

لطفا شما هم این کار را نکنین 🌹

تو این سایت روابط ساده زوجین خیلی عجیب هست شاید تجربه اش ندارید ولی به معنای دروغگویی نیست بزرگوار...

در هر صورت فکر میکنم دیگه پیام بعدی تون را نخونم .شب خوش 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731

من همسر سابقم قلق نداشت 

همه کار براش میکردم یکسره میگفت تو بدی زشتی بداخلاقی 

بعده طلاقم با دوتا پسر حرف میزدم هردوشون میگفتن چقد اخلاقت خوبه هرکی تورو داشته باشه خوشبخته و فلان 

اینم بگم شوهرم بعده طلاق گفت دیگه هیشکی نمیاد تورو بگیره دوماه بعدش پسردایی خودش که پسر مجرد بود ازم خاستگاری کرد مثل بمب پیچید توی فامیل و همسایه ها 

میخاستم زنش بشم بابای خدابیامرزم نذاشت 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
قبلا رابطه ای نادرست را تجربه کردین ؟ مثلا اذیت شده باشین و ...

بله یه نامزدی ناموفق داشتم درحد ده روز ولی عقد نبود نامزدی بود و سه ماهم باهم حرف زده بودیم بعد نامزدی خود واقعیشو دیدم  بعد با همسرم اسنا شدم ازدواج کردیم

2738
اگه یه چیزی رو نخواد قبول کنه و شما واقعا بخوایید راضیش کنین چیکار می‌کنین؟

یه تکنیکی هست به اسم " متن سازی"

من ازش تنیجه گرفتم ...تو تاپیک هام نوشتم ...

البته متن سازی زمانبر هستش 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706