2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125782 بازدید | 1044 پست
چقدر قشنگ خدا حفظتون کنه

فدات عزیزم. ولی درکل رفتارمون نسبت ب هم متقابله احترام و محبت .  ببخشید قصد جسارت ندارم ولی بنظرم روابط زنو شوهرارو لجبازی خراب میکنه. 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن ، ممکن می شود...... 
یعنی چی؟ چطوری محبت کردن اذیتت میکنه؟ 

اایل ازش خوشم نمی اومد سر همون

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات عزیزم. ولی درکل رفتارمون نسبت ب هم متقابله احترام و محبت .  ببخشید قصد جسارت ندارم ولی بنظ ...

نه راحت باشید. آره خیلیا سر همین جدا شدن

من خودم خواهر ندارم که ازش بپرسم دوست داشتم یکی بزرگتر داشتم کمکم کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2728
[QUOTE=333470392]ما رابطه نداریم هنوز بدخلق شده[/QUOTE فروردینی باشه؛همینه چون طبعش گرمه وقتی باهاش ...

یه چیزی خیلی منو می‌رسونه

که من طبعم گرم نیست اصلا و اون خیلی گرمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون هم چنین درکل به نظرم مردا با مهربونی و محبت و شیرین زبونی زن رام میشن 

اه ولی باید بلد باشی اما خب من خیلی بلد نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه راحت باشید. آره خیلیا سر همین جدا شدن من خودم خواهر ندارم که ازش بپرسم دوست داشتم یکی بزرگتر داش ...

عزیزم منم خواهر ندارم. درسته مردا تکیه گاه زنا باید باشن ولی بعضی جاها لازمه خودشون تکیه کنن به کسی پس همون موقع است که نقش خانوم خونه پررنگ تر میشه. براش تیکه گاه باش تا اونم کوه باشه پشتت. 

عزیزم منم خواهر ندارم. درسته مردا تکیه گاه زنا باید باشن ولی بعضی جاها لازمه خودشون تکیه کنن به کسی ...

فکر می‌کنم خیلی باید بگذره تا یکم منم راه و رسم زندگی مشترک رو یادبگیرم

ممنون عزیزممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

همسرم کم عصبانی میشه ولی وقتی عصبانی شه بد میشه منم همیشه سکوت میکنم و این باعث میشه خودش بعد از چند ساعت بیاد عذر خواهی کنه و بگه حق با تو بود در حالیکه شاید خیلی وقتا هم حق با من نبوده 😉

Belle سابق
همسرم کم عصبانی میشه ولی وقتی عصبانی شه بد میشه منم همیشه سکوت میکنم و این باعث میشه خودش بعد از چند ...

چه سیاست قشنگی داری خواهر.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اایل ازش خوشم نمی اومد سر همون

عزیزم بلاخره باید از یه جایی شروع کنی دیگه نمیشه که تا آخر برخوردت سرد باشه که اگه اینجوری بمونه خدایی نکرده شوهرت راه دیگه ای واسه خلأ محبتش پیدا میکنه 

بگو بخند سر به سرش بزار بهش برس یه وقتایی دستشو بگیر بهش بگو بهترین گزینه ای که میتونستم انتخاب کنم تویی، یکم عشوه بیا براش  اونم یواش یواش یاد میگیره غصه نخور خوشگلم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
فکر می‌کنم خیلی باید بگذره تا یکم منم راه و رسم زندگی مشترک رو یادبگیرم ممنون عزیزممم

عزیزم زود یاد میگیری نگران نباش. پایه بعضی کاراش باش مثل یه رفیق کم کم درست میشه. انشاالله خوشبخت ترین باشی

عزیزم بلاخره باید از یه جایی شروع کنی دیگه نمیشه که تا آخر برخوردت سرد باشه که اگه اینجوری بمونه خدا ...

سعی خودمو از این به بعد می‌کنم اما خب خیلی عشوه و این حرفا رو بلد نیستم

امیدوارم که منم کم کم یادبگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه در مورد مردای اصل و نصب دار حرف بزنیم میشه گفت خودشون محترمن و حرفی که با احترام بهشون زده بشه قبول میکنن . 

ولی اگه منظورت در مورد مردای وحشی هستش باید بگم دقیقا به زبونی که مادرشون با پدرشون حرف زده و بر عکس میشه جواب گرفت . 

هیچ  
عزیزم زود یاد میگیری نگران نباش. پایه بعضی کاراش باش مثل یه رفیق کم کم درست میشه. انشاالله خوشبخت تر ...

ممنونم عزیزم امیدوارم که بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706