2737
2739

بچه هستن یکیشون کامل مشکیه 

اون یکی نارنجی و سفید قاطی 

اسم های بامزه بدید

ترجیحا ایرانی باشه 

یا کلمات من درآوردی بامزه. 

ممنونم

چیزی نگم بهتره       سلامت باشید 🗿❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسک و ملوسک

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2728
بینا و موسا 😂😂😂😂😂😂😂

موسی روی گربه بزاره😑

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2738
نکتشو نگرفتی .

چرا بیناموسا بود 😂😂😂اما تنهایی صدا کنی زشته به نظرم😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
چرا بیناموسا بود 😂😂😂اما تنهایی صدا کنی زشته به نظرم😂

اره واسه تنهایی صدا کردن بده 😂😂😂 کلی اسم خوشگل پیشنهاد دادن اینو واسه شوخی گفتم مطمئنم استارتر نمیذاره

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
اره واسه تنهایی صدا کردن بده 😂😂😂 کلی اسم خوشگل پیشنهاد دادن اینو واسه شوخی گفتم مطمئنم استارتر نم ...

😂😂😂😂