2737
2734
عنوان

شب قدر

126 بازدید | 11 پست

سلام به همه نماز روزه هاتون قبول درگاه حق ،از همتون میخوام شب قدر برای شفای گل پسر منم دعا کنید شاید شما پیش خدا عزیزتر باشید ،برام دعا کنید پسرم شفا بگیره وشوهرم اخلاقش خوب بشه

انشالله قربونت برم انشالله به حق این ماه عزیز پسرت شفا پیدا کنه دلت شاد بشه و بیا تاپیک سلامتیشو بزنی

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طاعات شما هم قبول باشه

به روی چشم. ان شاءالله فردا شب به نیت هر دوتا حاجت شما ۱۰مرتبه سوره قدر میخونم 

الهی که بحق مولا امیرالمؤمنین علی، بزودی مشکلاتتون حل بشه 🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
طاعات شما هم قبول باشه به روی چشم. ان شاءالله فردا شب به نیت هر دوتا حاجت شما ۱۰مرتبه سوره قدر میخو ...

سلام عزیزم منم یه بیمار کودک دارم که دکترا جوابش کردن لطفا براش دعاکنید نمی دونم‌ چرا حس خوبی ازتون گرفتم

دوستان هرکی می تونه براش دعاکنه غیرازخداکسی نمی تونه بهش کمک کنه😔

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 
سلام عزیزم منم یه بیمار کودک دارم که دکترا جوابش کردن لطفا براش دعاکنید نمی دونم‌ چرا حس خوبی ازتون ...

سلام دوست خوبم ممنون از لطفتون

الهی بگردم

به روی چشمم لایق باشم حتما ان شاءالله الان و فردا شب برای سلامتی کودکتون ۵مرتبه حمد میخونم و ۱۰مرتبه این ذکر رو میگم.

خودتونم بگید.

الهی بحق رسول الله بزودی دلتون شاد بشه 🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
سلام دوست خوبم ممنون از لطفت الهی بگردم به روی چشمم لایق باشم حتما ان شاءالله الان و فردا شب برای ...

ممنون عزیزم انشالله هیچ وقت دلت نشکنه

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 
ممنون عزیزم انشالله هیچ وقت دلت نشکنه

ممتونم 🥺💖

مممنونم عزیزم انشاالله مهربونیت برگرده به زندگیت 

ممنون از لطفت 🍃