2737
2739
عنوان

به چیزای ماورایی اعتقاددارید؟

364 بازدید | 46 پست

من خودم زیادندیدم بیشترصدامیشنوم مثلا شنیده بودم ساعت ۳تا۳:۳۰دقیقه شب وارددنیای دیگع میشیدمنم داشت خوابم میگرفت که صدای پاوصدای ریزحرف زدن کسی میومدیدفعه صدای دریااصلا هنگ کردم چشمامم بازنمیکردم صبح پاشدم داداشم میگفت یکی جلوش نشسته بوده وپامیشده دوباره میشسته🙁

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
جن داریید

نمیدونم🥲

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
مگه چه خبره ساعت ۳ شب؟

معمولامیگن دردنیای شمابه دنیای دیگه بازمیشه 

من دیشب ی خوابی دیدم ک الان احساس میکنم واقعی بود،دوست داشتی تاپیک آخرمو ببین

ترسناکه منم شده بودکه یه روح سیاه پوش توخواب بیوفته دنبالم

2706