2733
2739
عنوان

بنظر شما چیکار کنم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 50 پست
این دیگه حرمت و حیا نیست چون زن و شوهرن  بیش از حد خجالتی بودنه یا شایدم سردمزاجی

نمیدونم شایدم اون منتظر واکنش کنه من منتظر واکنش اون 

برا خودمم عجیبه 

چون خودم کشش دارم اما اصلا نشون نمیدم در برابرش حس میکنم اونم همینه 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

بی دلان را عیب کردم لاجرم بی دل شدم ✨♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا خودمونو می‌زنیم به اون راه 😂

وای😄😄

میخای من بیامبجای همسرت بغلت کنم .لااقل یختون بشکنه😁😁

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
نمیدونم شایدم اون منتظر واکنش کنه من منتظر واکنش اون  برا خودمم عجیبه  چون خودم کشش دارم ...

اگه هردوتون خیلی گرم نباشید و سردمزاج باشید مشکلی پیش نمیاد.نگران نباش

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
2728

وای من چرا خندم گرفت 🤣🤣🤣🤣🤣

دوتا سینگل افتادن پای هم دارین به زندگی سینگلی ادامه میدین ؟😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738
چشاشونو می‌بندن حرکت میزنن🤣

جررررر

تو اینجام هسی؟🤣🤣🤣🤣🤣

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
من همه جا هستم🤣🤣

تو منی😂😂😂

از نظر من که همسرم خجالتیه همسرتون بعد این مدت اصصلا طبیعی نیست اینقدر سطحی به قضیه نگاه نکن اصصصلا آقایون تو این مورد نمیتونن بعد سه ماه خجالتی باشن دنبال دلیل دیگه باش

با خودت اصلا مقایسه نکن

بیکار که باشیم همینه😂📿

من می‌خوام واقعا دیگه پاشم کافئین مصرف کنم😶🥲😂😂😂

2706