2737
2739

بیشتر عمر نمیکنید خوشحال میشید یا ناراحت؟

و اینکه راه نجات دارید و میتونید خودتونو نجات بدین و خیلی بیشتر از ۷ سال عمر کنید کدومو انتخاب میکنید؟ خودتونو نجات میدید یا ۷ سال دیگه بمیرید؟

اینم بگم اگه خودتونو نجات بدین حدودا ۱۰ سال باید سختی خیلی زیادیو تحمل کنید ولی بعدش زندگی به کامتونه

پ ن . میدونم عمر دست خداست و تا نخواد برگی از درخت نمیوفته ولی ممنون میشم نظراتتون رو بخونم

خیلی خوشحال میشم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودمو نجات میدم اخه دخترم هنوز کوچیکه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740

میگم مرسی خدا

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

یعنی ۳۰ سالگی میمیرم

خیییلی خوشحال میشم چون من همیشه فوبیای پیر شدن دارم

وسایلمو جمع میکنم میرم تو طبیعت نقاشی میکشم

تلاش میکنم حرفه آرایشگریمو بهتر یادبگیرم درامد کسب کنم

مجسمه سازی یاد میگیرم

و با یه عالمه گربه زندگی میکنم

اگه نامزدمم دوس داشت تو این هفت سال بمونه که خوبه نموند هم خیلی خوشحال زندگی خواهم کرد🥲

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎

خودکشی میکنم زودتر بمیرم_

ده سال صگ دو بزنی که چی؟22 ساله عمرم نازنینمو فقط صگ دو زدم

✓𝐘𝐨𝐮 𝐚𝐫𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐜𝐡𝐚𝐥𝐤 𝐚𝐧𝐝 𝐈 𝐜𝐚𝐧 𝐛𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐛𝐥𝐚𝐜𝐤𝐛𝐨𝐚𝐫𝐝...𝗡𝗶𝗸𝗶𝗮 𝘀𝗵𝗶𝗽𝗲𝗿

بچه هامو دارم جوری بار میارم ک مستقل باشن واسه روزی ک من نیستم و دارم براشون پول میذارم کنار بیمه عمر کردمشون کلا همه سرمایه گذاریم رو بچه هامه تا در نبودنم کمتر آسیب ببینن

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره