2737
2734

دیروز رفته بودیم خرید یه بوتیک بزرگ بود همونجا همه چی داشت چندتا شومیز و و پیرهن برداشتم پیرهنا جنسش خوب بود و چندتا رنگ سبز و بنفش اینا و رنگای دیگه خریدم،شلوار جین و کارگو خریدم هرچیزی،تیشرت،کراپ،ست باشگاهی،خلاصه گفتم خرید کنم دیگه تا چندماه تو مسافرت اینام خیالم راحت باشم🥲موقع کارت کشیدن حساب کرد خلاصه شد ۲۳ میلیون کارت درآوردم سریع کارت خودشو داد حساب کرد،اصرارم میکردم ناراحت میشد،رفتم لوازم آرایش بخرم بهش گفتم خودم حساب میکنما خندید گفت باشه،خلاصه با خیال راحت یه سبد پر خریدم تا امدم حساب کنم اخم کرد اونم حساب کرد ۱۵ ميليون شد،من میدونستم اون برندا که برمیدارم گرونه دوست نداشتم حساب کنه،اعصابم خورده خودشم میدونه بدم میاد نمیدونم چرا اینجوری کرد،کلا ۶ ماهه باهمیم،الان چکار کنم،میدونم پول زیادی نیست ولی من خوشم نمیاد،من باید چی بخرم به همین قیمتا؟

یه زنجیر کارتیه طلا براش بگیر. 

کاربری قبلی همون خوشگله 😂😂 این هشتمین کاربری بنده هست !به شدت وابسته به این سایتم😪به شدت خودمو میدوستم 😂😁ان مع العسر یسرا❤بین شب بوها نرو سوتفاهم میشود/عطر آغوش تو اول، یاس دوم میشود/در میان دست هایت رازقی ها را نگیر/عطر این گل بین انگشتان تو گم میشود/سیب لبهای تو در بین بهشت صورتت/در فریب عشق دارد مثل گندم میشود/در شکفتن خوب میدانم ک در یک باغ هم/عاقبت لبخند زیبای تو چندم میشود!/خنده ات در بین این گل بوته های رز عزیز/موجب دشواری تشخیص مردم میشود/لاله های واژگون را توی دستت دیدم و/در سر من جامهای می، تجسم میشود/بین آغوشت هزاران سال باید خواب رفت/ شانه هایت رفته رفته مثل یک خم میشود. #بی_مخاطب.این آدم ویران شده از دور قشنگ است :)            مامانی مگر با خود نگفتی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
2706