2737
2739

سلام 

خلاصه بگم من ۲۷ سالمه اقایی که بهش علاقه مندم 36 الان سه ساله بیشتر مجازی با همیم کلا دو بار دیدمش میگه الا و بلا یا میای خونمون من رو ارضا میکنی یا کات میکنم باهات منم هم نمیخوام با کسی زنا داشته باشم،  میگه اول باید این کار رو بکنی بعد تصمیم بگیریم برای ازدواج.. 

متاسفانه از این که بهش علاقه دارم باخبره و هر چی ازش خواهش میکنم، قسمش میدم ( حتا گریه) که این خواسته رو نداشته باشه ازم هیچ جوره قبول نمیکنه تو این سه سال سه بار هر بار شش ماه قهر بودیم ولی باز خودش برگشته و گفته تو این مدت با کسی نبوده، سری اخر سه ماه پیش که با هم قهر کردیم بهم گفت یه زمانی شوهر مثل خودت سرد مزاج!!! میکنی ( من سرد نیستم فقط برام قباحت داره این کار با پسر غریبه)،  با خودت میگی ای کاش با اون پسره تو مجردی ام بودم بعد اون موقع میای دنبالم.... 

واقعا چطور پسرا میتونن با کسی که میدونن دوسشون داره اینجوری رفتار کنن؟ 

در ضمن بگم از نظر چهره و قد و هیکل و موقعیت چیزی کم ندارم ولی به این...  علاقه مند هستم

🤢🤢🤢🤢

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

میدونم گوش نمیدی،

ولی لطفا هرگز این کار رو نکن...

ارزش خودت رو پایین نیار.

اگه می خواد ارضا بشه، و گناه براش مهم نیست، خودش کار خودشو راه بندازه

تو رو شریک نکنه...

والله اگه دوستت داشته باشه، هرگز مجبور به این کار نمیکنه تو رو...

همچین اشتباهی نکنیا

ب این فکر کن ک اگه بعد رابطه ولت کنه ک میکنه چقد آسیب میبینی

اون بگیر بود تا الان میومد جلو

هیچ مردی ب دختری ک باهاش قصد ازدواج داره این پیشنهادو نمیده

همون چند خط اول رو خوندم . هیف فقطی که براش گذاشتی . یک ثانیه هم دیگه بهش فکر نکن

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2706