2733
2739
عنوان

امروز شوهرم از حرفم زد زیر گریه

677 بازدید | 47 پست

۷ ماه درگیر جور کردن خونه و.....بودیم باهم برای ازدواج .پاش مصنوعیه یکیش.بعد ازدواج متوجه شدم عفونت داره بردم دکتر بستریش کردن بیمارستان ۱۸ روز درگیر عمل و غیره بودم گفت دلم میخواد محبتهاتو جبران کنم گفتم چند وقته بخاطر این ازدواج از کارم زدم کنکم کن مستقل شم وبرای خودم کار کنم امروز توی همه خستگیعام یکدفعه گفت بیا از تهران بریم شمال .من اونجا نمیتونم کار کنم بهش گفتم من نمیام از اول ازدواجمون فقط درگیر تو هستم تا میخوام به کارم برسم باز یک پنحره باز مبکنی یک حرف تازه میزنی یکذوز میگی مهاجرت کنبم یک روز میگی نشد بریم شمال.من بخاطر  کارم میخوام تهران باشم.بهش برخورد گفت من سربارتم و....گریه کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ای خدااااا 

قدرشو بدون دوست داره 

به نظرم توام اگه کاری می‌کنی براش بهتره به روش نیاری که من بخاطر تو از کارم زدم چون واقعا زشته !

اگه نمیخای انجام نده که منتشو مزاری سر بنده خدا 

ناراحت شده بخاطر پاش و بیمارستان اینطور گفته😔

توروخدا ازش دلجویی کن

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

عزیزم ۱۸روز چیزی نیست اگه قراره اینجوری منت بذاری خون به جگرش کنی تموم کنی بهتره برا جفتتون

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

هر دو حق دارین

اگر قبل ازدواج این مشکلات رو داشته و شما باچشم باز قبول کردی و زنش شدی دیگه الان حرفی نیس

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره
2706