2733
2739

من شهر عمم با ما دو ساعت راه 

الان دو ساله ک ازدواج کردن 

پارسال ک عید شد به اصرار من رفتیم خونشون (میخواستم شهرشونو یکم بگردم) 

خلاصه امسال مث پارسال ی زنگ نزدن برای تبریک سال نو 

ن خودش ن شوهرش 

ما دیروز رفته بودیم شهرشون برای ی کاری ولی ن بهشون زنگ زدیم ن رفتیم خونشون 

و برای اینکه بفهمه من ی استوری گذاشتم ک رفتیم شهرشون 

دیشب ساعت یک شب زنگ زده ک چرا نیومدین خونه ی ما اینکارا چیه؟ 

هروقت میریم خونشون شوهرش خیلی ی جوری رفتار میکنه 

خیلیم هیز بازی درمیاره مثلا سر سفره نمیشینه 

یا ی کارای چندش میکنه مثلا من با عمم به شوخی بحث میکنیم میاد طرف داریع منو میکنع یا اخرین بار شمارمو از گوشیه ی عمم ورداشته بود بهم پیام داده بود ک چرا نمیای شهر ما! تنها پاشو بیاو فلان 

منم دیگه نمیخوام برم خونشون به نظرتون کارمون اشتباه بود؟ 

اینم بگم ک از بابام کوچیک ترن 

به مادرم گفت ما عید فطر عید اصلیمونه ما این عیدو عید نمیدونیم😐😐😐😐😐

خوب ما ک میدونیم ی زنگ نباید میزد؟ 

لطفا نپرسین کجایی هستن 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

الانم قراره دوباره18ام بریم شهرشون این سری خبر دارن دیگع نمیدونم چجوری بپیچونم شما بگین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

انشالله به سلامتی و تندرستی فارق بشی گلم 

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله به سلامتی و تندرستی فارق بشی گلم  خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای ...

از چی فارق بشم گلم؟! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

اگه هیزه چرا منتظر زنگ و دعوت بودی 

اگه نمیخوای بری چرا استدری میزاری که اونجا بودی 

تکلیفت با خودت معلوم نیست یا بیخیال شو یا بی دعوت پاشو برو

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟🍃
بنظر من استوری گذاشتنت اشتباه بود  وقتی نمیخوای جایی بری معذبی حالت خوب نیست نرو و داستان هم د ...

من میخواستم بفهمه اونم برای عمم گذاشته بودم اون واتساپ منو نداره 

چرا عزتو احترام پدرمو نگه نمیدارن بعد از خاله های من مینالن درصورتی ک تموم خاله هام احترام میذارن به پدرم چه کوچیک چه بزرگ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه هیزه چرا منتظر زنگ و دعوت بودی  اگه نمیخوای بری چرا استدری میزاری که اونجا بودی  تکل ...

من فقط برای ععمم گذاشته بودم اونجا تو واتساپ شوهرش واتساپمو نداره 

میخواستم بهش بفهمونم کارشون اشتباه

پدرم خیلی ناراحت شده بود ک چرا ی زنگ نزدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بارداری .. منظورم اینه انشالله بسلامتی زایمان کنی و فارق بشی 

باردار نیستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میخواستم بفهمه اونم برای عمم گذاشته بودم اون واتساپ منو نداره  چرا عزتو احترام پدرمو نگه نم ...

ی تجربه ای که به دست  اوردم این بود که تو کار خواهر برادرا دخالت نکن

من دخالت کردم قهر کردم اما اونا آشتی کردن دردسرش برای من موند 

اونا بلاخره باهم خوب میشن

تو خودتو قاطی نکن 

دوسشون نداری اصلا رفت و آمد نکن