2733
2734

بچه هایی که اورجینال استفادل میکنید یه سوال 

ماندگاریشون چطور،؟؟ 

من از این عطر گرمی ها میخرم ماندگاریشونو خیلی دوس دارم  قشنگ یه روز میمونه 

گرمی هم ۲۰ میخرم مثلا ۳۰ میل ۶۰۰ میفته برام

دیروز یدونه ادکلن ۳۰ میل ویکتوریا خریدم 

بوش حالا بد نیسا پسندیدم ولی الکل قاطیشه زود میپره 

میحوام بدونم اورجینالم الکل قاطیشه؟ زود میپره؟؟؟ 

غلظتش چطور؟؟  خیلی ابکیه این اوجینال هاا؟؟؟ 

نمیخوام بیخود ۳ ۴ تومن پولشو بدم بعدا اعصابم خورد شه😕 

لطفا کمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اصلا سه چهار تومن نیست بالاتره 

ماندگاری هیچ ربطی به اورجینال بودن نداره بستگی به رایحه عطر داره، شما لالیک اصل هم بگیری ماندگاریش کمه، ولی مگاماره فیک بگیری میبینی خدای ماندگاریه، رایحه فرق داره

عطرهای اصل ترکیبشون خوب قطعا خوشبوتر و دلنشین‌تره، ولی از نظر من شما فیک‌های خوب هم بگیری یا همون گرمی‌ها های خوب بگیری عالیه، اونقدر هزینه کنی در اون حد فرق ندارن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
عزیزم اصلا سه چهار تومن نیست بالاتره  ماندگاری هیچ ربطی به اورجینال بودن نداره بستگی به رایحه ...

تستر های اورجینال قیمتشون پاییین تر 

ولی از گرمی ها خیلی راضیم💔😂 

از اونور عاشق شیشه های اورجینالم  

2740
تستر های اورجینال قیمتشون پاییین تر  ولی از گرمی ها خیلی راضیم💔😂  از اونور عاشق شیشه ه ...

ببین بعضی شرکتا های‌کپی هستن، واقعا ادکلناشون خوبه خدایی، شما بجای اصل میتونی چند تا های‌کپی بگیری بهتره که، بازم میگم اونقدرا تفاوت عطر ندارن که بخوای اونقدر هزینه کنی 

ادکلن اصل سایت عطرافشان داره خوبن، عطر گرمی هم من معمولا از دخترعطرفروش میگیرم سایت داره و اینستا، ماندگاری و پخش‌بوشون خوبه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
عزیزم اصلا سه چهار تومن نیست بالاتره  ماندگاری هیچ ربطی به اورجینال بودن نداره بستگی به رایحه ...

مگاماره خوبببب گرمی ۸۰ تومنه بزنی تا دو سه روز بوش میمونه ولی بد شو بگیری ته تهشش دو ساعته...از کجا شما مگاماره ی فیک میگیری انقد میمونه😂😂😂😂

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉

عطر اورجینال خواستید بگیرید از یه جای معتبر بگیرید...کلا بوش فرق داره موندگاریش فرق داره با عطر های گرمی...

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
مگاماره خوبببب گرمی ۸۰ تومنه بزنی تا دو سه روز بوش میمونه ولی بد شو بگیری ته تهشش دو ساعته...از کجا ...

مگاماره داشتم گرمی ۲۰ تومنی کلاخط بوش عالی بود 

شرکتی ۵۰۰ تومنیشمدخریدم خوب بود

مگاماره داشتم گرمی ۲۰ تومنی کلاخط بوش عالی بود  شرکتی ۵۰۰ تومنیشمدخریدم خوب بود

از کجا میخرید؟

مگاماره خوبببب گرمی ۸۰ تومنه بزنی تا دو سه روز بوش میمونه ولی بد شو بگیری ته تهشش دو ساعته...از کجا ...

مگاماره اصلا معروفه به ماندگاری شما سرچ بزنی میبینی، اصلا کاری ب اصل و فیکش نداشته باش، سرچ بزن مگاماره و لالیک هر دو اصل، یا اصلا برو جایی بلاتر بهت بده این دو تا رو، کلا ماندگاری رو حساب اصل بودن نیست، اونی واسه اصل و فیک هست پخش بوی کار هست که خوب اصل قطعا بهتره، البته ماندگاری اصلا هم کمی بهتر از فیکا هست اما کلیت ماندگاری به رایحه بستگی داره

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
مگاماره اصلا معروفه به ماندگاری شما سرچ بزنی میبینی، اصلا کاری ب اصل و فیکش نداشته باش، سرچ بزن مگام ...

من خیلی وقته مکاماره و لالیک استفاده میکنم...فقط گرمی موندگاری خوب پیدا نمیشه

2706