2733
2739
برو تاپیک اخرم از صبحه هنوز بدنم میلرزه از ترس

ووووی خیلی بده این مدل خوابا ادم از ترس فریز میشه هنوز صدای جیغ توو گوشش میپیچه. من چنننند ساله از این خوابا ندیدم. خدا رحم کنه حتما قراره یه دونه جهنمی شو ببینم بعد از چند سال😅

من مامان بزرگم روستا زندگی میکنه خونشم خیلی یه جوریه یه بار شب بود با دختر دایی هام اومدیم بیرون بریم خونه داییم ک رو به روی خونه مامان بزرگم یه هو یه سایه  یعنی سایه هم نبود ها مثل روح از جلو چشامون رد شد تا خونه داییم فقط جیق زدیم . مامانم میگفت وقتی مجرد بود از تو حیات خونه صداشون میزدن وفتی میرفتن بیرون هیچ خبری نبود بازم می اومدن خونه تکرار میکردن صدازدنو

فدای پسر گلم بشم که به زندگیم روشنای بخشید❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه بودم میخواستم برم از مارکت محلمون بستنی بخرم داشتم میرفتم دمپایی هم پام کرده بودم  همینطور ...

پشمام به فاصله چند ثانیه برگشتی

منم تو کوچمون بودم داشتم میرفتم خونه همسایمون بهم نزدیک شد میخواستم بهش سلام کنم نمیدونم چی شده انگار چیزی بهم گفت سرتو برگردون عقب ، من فقط یک تا دو ثانیه سرمو برگردوندم و به عقب نگاه کردم وقتی برگشتم همسایمون که داشت به سمتم میومد نزدیکم بود غیب شده بود هیچ جا نبود 🤯 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
2728
ووووی خیلی بده این مدل خوابا ادم از ترس فریز میشه هنوز صدای جیغ توو گوشش میپیچه. من چنننند ساله از ا ...

خدانکنه،خیلی بده الان ک بیدارشدم میبینم توخواب هرچیزیو دیده بودم الان تو اتاقم دقیقا همونجاس ی نایلون رو زمین بود تو خوابم صبحم بلندشدم همونجا بود و احساس میکنم واقعی بوده،نمیدونم شب از ترسم چجوری میخوام بخوابم

خدانکنه،خیلی بده الان ک بیدارشدم میبینم توخواب هرچیزیو دیده بودم الان تو اتاقم دقیقا همونجاس ی نایلو ...

ببین تا شب اثرش میره‌😁ولی قبل از خواب یه فیلم کمدی ای چیزی ببین حال و هوات عوض میشه

ببین تا شب اثرش میره‌😁ولی قبل از خواب یه فیلم کمدی ای چیزی ببین حال و هوات عوض میشه

جالبه من اصلا فیلم ترسناک نمیبینم یا اصلا ترسو نیستم ولی این عجیب ترسناک بود دختره خیلی خوشگل بود ولی پسره واای😂😑بیشعور تو شرایطم میخندید

الان جنبه فان گرفته واسم صبح ک بیدارشدم تا نیم ساعت خشک شده بودم از ترس

بچه بودم ۱۳ سالم بود دامادمون خونه تنها بود خواهرم خونه ما بود خواهرم یکم غذا گذاشت کنار ساعت ۱۱ شب بود بهم گفت ببر شوهرم گرسنه اس منم ۱۳ سالم بود خونشون هم ۱۵ یا ۲۰ دقیقه راه بود خلاصه رفتم نزدیکای خونشون یه باغ بود اونجا چنتا پسر بودن تا منو دیدن یهو ساکت شدن همش میگفتن مانتو سبزه مانتو سبزه منو میگفتن منم سرعتم رو زیاد کردم یکیشون افتاد دنبالم که کاریت ندارم بعدش می‌خندید منم از راه دور یه مرده رو دیدم الکی بهش گفتم بابا بعد پسره فرار کرد 

خلاصه غذارو بردم دادم دامادمون یهو عصبی شد گفت کی رو تنها فرستاده منم گفتم آبجیم درو قفل کرد باهام اومد  خونه خودمون انقدر عصبی شده بود هرچی از دهنش در اومد به آبجیم گفت 

فقط خداااا 
2738

من نه سالم بود خواب دیدم که درست همون‌جا که خوابم برده با صدای یه موجود از خواب بیدار شدم مثل آدم اما قدکوتاه تر، دم داشت و یه جور عجیبی راه می‌رفت از ترس بلند شدم نشستم متوجه‌ام شد چشم تو چشم که شدیم نفسم بند امد و بعد دیگه تو همون حالتی که خواب دیدم واقعا از خواب بیدار شدم این خواب تو ذهنم مونده چون جزئیاتش خیلی شبیه واقعیت بود هیچ وقت دیگه خواب اینقدر دقیق ندیدم

جالبه من اصلا فیلم ترسناک نمیبینم یا اصلا ترسو نیستم ولی این عجیب ترسناک بود دختره خیلی خوشگل بود ول ...

😂😂😂اره تا شب دیگه اصلا نمیترسی.

منم چند سال پیش همچین خوابی دیدم ولی اونا گربه بودن و تنها توو یه خونه تاریک بودم انگار کلا توو اون محل و توو اون شهر هیچ ادمی وجود نداشت. بعد گربه ها قشنگ معلوم بود که گربه نبودن یه چیز دیگه بودن😂😂😂😂 منم وقتی از خواب پریدم نفس نفس میزدم از ترس.

حالا جالبه که من عااااشق گربه ام 

😂😂😂اره تا شب دیگه اصلا نمیترسی. منم چند سال پیش همچین خوابی دیدم ولی اونا گربه بودن و تنها توو ی ...

میگن خوابای شیطانیه😕شنیدم جن ب شکل گربه ظاهر میشه پس احتمالا اوناام😐😑

با دوست پسرم مشغول دیدن فیلم ترسناک بودیم. سر یه سکانس گفتم : واو .. این دختر که می‌دونه عشقش قاتل سریالیه چرا فرار نمیکنه ؟

سرش رو کامل به سمت من برگردوند و گفت : شاید میدونه یه قاتل باهوش فکر همه جا رو کرده و راه فراری نیست ... درست مثل من !!!

همون موقع صدای قفل شدن درها اومد :))

اگه باشعوری وقتی نظرت مخالف منه ریپ نزن 
2706