2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من نمی‌دونم🥲🥲🥲

امروز قهوه نخوردم همش خوابم میاد 

می‌خوام پاشم الان بخورم

فکر کنم دمنوش زنجبیل خیلی خوب باشه ‌و انرژی زا

البته اگه قهوه زیاد نخوردی روت تاثیر داره 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2728
نسکافهههه شیر قهوه کاپوچینو واییییییی میخوام

منمممممم 😭😭😭😭

دارم بیا خونمون برات درست کنم😋

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
دوش اب سرد😂

اسمت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2738
وای من نمی‌دونم🥲🥲🥲 امروز قهوه نخوردم همش خوابم میاد  می‌خوام پاشم الان بخورم فکر کنم د ...

مرسی عزیزم 

برا کسی میخواستم بیماری قلبی هم داره ، میخوام زیاد قهوه نخوره 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706