2733
2739
عنوان

تو خونم حس سنگینه مثل دعا و طلسم

114 بازدید | 21 پست

تو این خونه همش حالم بده.حس سنگینی دارم.حالم ناخوشه دائم چه جسمی چه روحی. ناگفته نماند ک شوهرم اهل دعا و اینا هست .بهشم هیچ اعتمادی ندارم سر این چیزا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توخونه هرروزقرآن بزار

تابلویی که توش یه دعایی نوشته بگیر

برای خودت دعابگیرآویزون کن گردنت

هرروزاسفنددودکن 

من درهمین حدبلدم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2728
توخونه هرروزقرآن بزار تابلویی که توش یه دعایی نوشته بگیر برای خودت دعابگیرآویزون کن گردنت هرروزاس ...

منظورم ازقرآن بزارمیتونی بزنی شبکه قرآن یاسوره دانلودکنی باصدای بلندگوش کنی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2738
توخونه هرروزقرآن بزار تابلویی که توش یه دعایی نوشته بگیر برای خودت دعابگیرآویزون کن گردنت هرروزاس ...

ممنون. ادم دعایی نیستم ک برم دنبالش.ولی خودم تو خونم رو دیوار دیدم شوهرم دعا نوشته بود اسم منم توش بود. زده بود پشت تابلو.

ممنون. ادم دعایی نیستم ک برم دنبالش.ولی خودم تو خونم رو دیوار دیدم شوهرم دعا نوشته بود اسم منم توش ب ...

دعاروچیکارکردی؟

دعاروبایدتوآب روان بشوریش تااثرش بره

دعاروبایدتوآب روان بشوریش تااثرش بره

یک مشت دعا از تو خونم پارسال جمع کردم.هی میگم ببرم جای دوری بندازم هی خود ب خود یادم میره.این دعای اخری ک پیدا کردم پارسال درخواست طلاق دادم تو خونم پیدا شد.

2706