2733
2739

یه دختری بود از آشناها ، رابطمون باهم خوب بود سالی چندبار میدیدمش 

بعد یبار دیذمش خیلی ناراحت بود و عمگین 

گفت سرمایه گذاشتم تو یه کار ارایشگری هیچکس مدلم نمیشه و من موندم بدون تمرین، بهش گفتم من مدلت میشم هروقت که بخوای ( در واقع قصدم کمک بود) اونم کلی خوشحال شد استقبال کرد و گفت لطفت بزرگه و‌جبرانش میکنم واین حرفا

منم ساده چمیدونستم قراره وقتی میرم سالن به دستور مربیش تیغم بزنن ، اخرماه‌بود دست و‌بالم خیلی خالی بود ولی یهو ۵۰۰ تومن شد هزینه، گفت پرداخت کن ( البته هم گفت اگه نداری بزار بعدا) منم قرض کردم بهش دادم فرداش 

ولی الان کلی پیام میده و اینا خوشم نمیاد جوابشو بدم

تا جایی که میدونم همه مدل ها پول مواد مصرفی رو باید بدن فقط دستمزد رایگانه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم معمولا برای مدل شدن هزینه مواد و متریال گرفته میشه و فقط دستمزد گرفته نمیشه.. البته اشتباه ایشونم بود که قبلش این و به شما نگفته بودن..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2740
2706