2733
2734
عنوان

اگه بگم نمیای 🤭🤭نمیگم بیا

250 بازدید | 27 پست

سلام دوستای عزیز ، اینجا کسی از این کارهای اینترنتی مث تایپ ، ادمینی ، گویندگی و .... اینجور کارا قبول کرده خوبه، کلاهبرداری نیست ، البته اینم بگم داخل سایت پلیس فتا نماد اینماد هم دارن ، ولی من میترسم گفتم شاید اینجا کسی باشه چون خوبه حقوقشون و من بشدت لازم دارم 

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه ازت پول خواستن قبول نکن

برای ثبت نام ۱۴۰ تومن می‌خوان یعنی کلاهبرداریه 

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            
اگه کاره تایپ حقوقش خوبه منم میخوام  پیج کاریش بفرسته یکی اگه کلاهبرداری نباشه

فایل ۸ صفحه ای حقوقش ۳۲۰ ت 

2738
این چه عنوانی بود گیجم کردی 😂  اگه میگه پول بده برای ثبت نام و... کلاهبرداریه

اسم شرکتشون داخل اینماد پلیس فتا هس 

اره وقتی پول میخوان کلاه برداریه 

به یه بهونه ردت میکنن

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

یه جوری کارش یا رقابتیش میکنن که باید زود درخواست بدی کار زود بگیری یا تو تایپش غلت املایی زیاد میدن سر موقع نتونی تحویل بدی به نماد اطمینان اینا هم نیست چون حقه میزنن

اسم شرکتشون داخل اینماد پلیس فتا هس 

کلاهبرداریه بعد شما فک کن ی عالمه تایم میزاری تایپ میکنی ایراد میگیرن ویاپول خیلی خیلی کمی میدن درآمد بیشترهم بخای باید پول بدی باز فایل بخری 

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !
2706