2737
2734
عنوان

پارتنر درسی چقدر مسخرس😑

116 بازدید | 3 پست

فک کن درسارو باهم میخونین برای هم توضیح میدی اخرش تو ترازت میشه ۴۰۰۰ اون میشه ۷۰۰۰

من واقعا موندم یا اینکه پاسخنامه لینا زده یهو رفته رو ۷۰۰۰ یا اینکه واقعا داره میخونه بهم نمیگه بچه ها نگین حسودی نکنین فلان خسودی نیس اتفاقا خیلیم خوشحالم براش منتهی برام غیر قابل فهمه وقتی از برنامه هم خبر دارین و جفتتون دارین دوازدهمو میبندین چطوری یه نفر پایرو میشه ۷۰۰۰

دیگه تصمیم گرفتم بهش نگم چیا میخونم چیا نمیخونم واقعا انگیزمو از دست دادم من من صادقانه همه چیمو میگفتم ولی فهمیدن هیشکی خوبی ادمو نمیخواد 

عزیزم پایه درسی و میزان هوش و شرایط که یکسان نیست 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
عزیزم پایه درسی و میزان هوش و شرایط که یکسان نیست 

درسته ولی واقعا نمیتونم درک کنم وقتی جفتمون رو دوازدهمیم چطور دوتا پایرو اینقدر عالی دادن به هر حال من مشکلی ندارم میگم وقتی خوندن چرا به من نمیگفتن خب به هر حال هوش هم تا یه جایی موثره ایشون میخونن به من نمیگن یاهم که چون مجازی دیدن همرو اوپن بوک بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی واقعا نمیتونم درک کنم وقتی جفتمون رو دوازدهمیم چطور دوتا پایرو اینقدر عالی دادن به هر حال ...

نمیدونم ولی پیشرفت آدما فرق میکنه مثلا من نقطه اوج تو مهر بود دوستم نقطه اوجش الانه هر کسی یه تایمی پیشرفت میکنه یا عقب می افته مهم اینکه خودتو مقایسه نکنی 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2728