2733
2739
عنوان

کات کردم خوشحالم ننه😂

277 بازدید | 31 پست

خیلی حس خوبیی دارم

انگار دنیا رو ریختن زیر پام😂😂

نمیدونم تا حالا همچین حس خوشحالی نداشتم😂😂

منو اینهمه خوشحالی محاله محاله

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رابطه سمی تموم کردی مبااااارکه مبارک

ممنوننن😂🧡

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
2728

حتما رابطه ی سمی بود

خوشحالم برات 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2738

واااااااای تو منی 

منم هر بار کات میکنم بعدش خوشحالم 

ایول بهت 😂❤️❤️ 

فقط یه چی 

احتمالا یکیتون قراره دوباره یکم برگرده 

حواست باشه گول نخوری 

عالی 

برو لذت ببر از سینگلیت 😂

وقتی از رابطه با یکی که ازش بدت میومده بیرون اومدی😂

😂😂😂😂😂خوشحالممم ننه

آزادیت مبارک 😂😂❤️

ممنون😂🧡

منم اوایلش خوشحال شدم ولی از فرداش ک بیدارشدم و یادم نبود دیگ نیس و من منتظر بودم صبح بخیر بگه داغون شدم،وقتی اتفاق خوبی افتادو میخواستم بهش خبربدم گوشیو برمیداشتم و یادم میفتاد ک دیگ نیست حالم بدمیشد بااینکه خودم کات کرده بودم😑

ولی خب خداروشکر الان بعد یکسال و نیم بهترم و تقریبا دارم فراموشش میکنم

2706