2737
2734
عنوان

برا دکور بیاین نظر بدین

96 بازدید | 10 پست

بچه ها من تو دوراهی موندم دو تا فرش شش دارم دو تا چهار سفیدم هستن بچه ی کوچیکم دارم ولی خیلی قشنگن خونه بعدیم خیلی بزرگه به نسبت این خونه ای که الان دارم  مجبورم همرو بندازم تو حال الان بین دو تا راه زیر موندم 

راه اول این که روفرشی کشی بگیرم حدود ۵ تومن میشه برای چهار تا فرشم (چون فرشا سفیدن با بچه سختمه ) و بقیه فضارو موکت کنم قیمتش ۳ یا ۴ تومن میشه جمعا ۹ یا ده تومن میوفته برام 

راه دوم این که فرشام بفروشم یمقداری روش پول بزارم برم هفتصد شونه بخرم رنگ تیره که تعدادش بیشتره و نیازی به موکت نیست 

فرشای الانم ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ ولی دیوار به قیمت نمیخرن باید خیلی ارزون بدی مشتری پیدا کنه فک کنم تا ۱۳ هر چهار تاشو بخرن باید همون هشت نه تومن بزارم روش تا تعداد بیشتری هفتصد شونه بخرم الان پولم ندارم بیشتر هزینه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر هزینه داره؟ اخه فرشام روشنه باید یه بلایی سرش بیارم

عزیزم یه بخار شور بخر هر ماهی یه بار باهاش فرشاتو تمیز کن 

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂
2738

راه دوم بهتره، البته خونه جدیدم چون پارکت کردم اصلا فرش نذاشتم، هر کی میاد میگه چه خوشگل و شیکه! همه فرشامو دادم مادر شوهرم، فرش های قبلی هم به مادرم، میتونم بخرم ولی خودم انتخاب کردم که اینطوری خیلی شیک تره!