2737
2739
عنوان

بنظرتون داره طلسم باطل میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 71 پست
علازم دارین؟ چند وقته گوش میدین؟ علائمکمتر شده یا بیشتر؟

بله داشتم الان خیلی بهترم 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺
بله داشتم الان خیلی بهترم 

از چه زمانی بهتر شدین؟ببخشید چند روز طول کشید؟

اخه من بعد تعطیلات بیمارستان باید برم ،خودم مریض چجوری سر مریض برم حال اونارو خوب کنم😭😭😭

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزنی نت کامل گفته  برا باطل شدن هر نوع طلسمی هر چی هست تو زندگیتون  شرو‌کنید از رو سه شن ...

تو اینترنت نوشته بود توی یازده روز خونده بشه از سه شنبه شروع بشه ب جمعه ختم بشه. درسته!؟ همینوانجام بدم؟ 

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2728
از چه زمانی بهتر شدین؟ببخشید چند روز طول کشید؟ اخه من بعد تعطیلات بیمارستان باید برم ،خودم مریض چجو ...

من از 23 اسفند شروع کردم تقریبا از همون روزهای اول حس کردم دارم خوب میشم 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺
مجدد گوش دادین؟ اخه من شنیدم میگن اگه علائم داشته باشی یعنی داره باطل میشه

منم شنیدم ،اما فکر نمیکنم رو هر سحری تاثیر بذاره ،مثلا وقتی یهودی باشه شنیدم قرآن تاثیری نداره ،، دیگه هر کاری ازم بر اومده کردم

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
له بقره یعنی هرروز بقره خوندید؟ 

۴٠ روز بله خودم خوندم با کمک همسرم صوت گوش ندادم

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2740
من چهل روز خوندمش نه اینکه گوش بدم ،اصلا همچین علاعمی نداشتم ،البته از طلسمم مطمعنم که هست ،، بعد از ...

کاش خوابتو بگی من کم و بیش تعبیر خواب میدونم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
منم شنیدم ،اما فکر نمیکنم رو هر سحری تاثیر بذاره ،مثلا وقتی یهودی باشه شنیدم قرآن تاثیری نداره ،، دی ...

قرآن بالاترین چیزه

شاید شما درست رعایت نکنید نتیجه نمیگیرید

ولی قرآن بالاترین چیزه

توی خود قرآنم اومده

شنیدم وقتی قرآن نازل شده دیگه دسترسی اجنه و شیاطین و... از اسمانهای بالا منع شده و با شهاب رانده میشن تا اسرار ندونن

بنابراین قرآن حقیقتا یک کتاب عالی هست

سرچ کن شهاب در قرآن و ایاتش رو بخون

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
از چه زمانی بهتر شدین؟ببخشید چند روز طول کشید؟ اخه من بعد تعطیلات بیمارستان باید برم ،خودم مریض چجو ...

برای خودت زیاد حمد بخون

روزی 70 عالیه

کاش خوابتو بگی من کم و بیش تعبیر خواب میدونم

خودمم بلدم ،اینقدر واضح بود همه چی ،تعبیرش مشخص بود

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
من تپش قلب داشتم.شبا تو خواب میترسیدم .خواب های بد میدیدم.تپش قلبم به دارو جواب نمیداد اصلا. چند نف ...

عزیزم واسه تپش قلبت شبهابهارنارنج دم کن بخورکلان رفع میشه تپش قلبت اگه حامله نیستی تاده شب هرشب بخوربعدماهی دوسه باردم کن بخورنیازبه داروهم نیست تجربه شده تپش قلب ازاسترسه اگه میخای دعاگوش کن ولی طلسم نیست عزیزم 

من تا دو سه سال پیش سالم بودم یه آدم نرمال بودم

ولی نمیدونم چی شد چه اتفاقی افتادم دیگه اون آدم سابق نشدم واقعا میدونم یه چیزیمه و هیچ دکتری نمیتونه بفهمه همه چی اوکیه آزمایشات و از نظر پزشکی مشکلی نیست ولی یه مدت فکر کنم حدودا دو سال پیشا یه مدتی خواب های وحشتناکی میدیدم طوری که یکبار اگر از خواب بیدار نمی‌شدم فک کنم تو خواب میمردم خواب های ترسناک وحشتناک یعنی منم طلسمی چیزی دارم؟ از کجا بفهمم نمیخوام برم پیش دعانویس میخوام خودم بفهمم بدون اینکه با این آدما سر و کار داشته باشم🥲🥲🥲

دکتر آینده✌
2706