2737
2739

سلام و صد سلام به دوستان نازنینم

سال نو برهمگی مبارک امیدوارم این سال،سال رسیدن به آرزوها باشه برای همگی

خانمهایی که حساب ویپاد دارن برای بچه های گلشون میتونن زیپاد نصب کنن مختص ب کودکان ونوجوانان هست

خیلی راحت از بازار یا مایکت دانلود کنید ونصب کنید

وقتی افتتاح حسابتون تکمیل شد بهتون۵۰هزار تومان هدیه میده

اگه دوست داشتید کد معرف پسرم بزنید

34235019

براکی.؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر خواهرشوهرم البته خودش دست و دلباز نیست پارسال برا عروسی و همه چیز به من 300 داد

اگه بچه اس اره

اگه بزرگه نه

رنگشم خیلی جیغه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
سلیقه اییه دیگه من نمیپسندم الان عروسک پولیشی های خیلی قشنگی اومده که 

پولیشی گرونه

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2 سالش نشده هنوز 

خو یچی کیوت تر بخر

ازااین اسباب بازی صدادارابچه ها این سنی خیلی دوس دارن،یا بلز بخر خودش اهنگ بزنه

2706