2733
2739
عنوان

مگه مجردی دسته خوده آدمه؟

311 بازدید | 62 پست

مهمونامون دلمو میشکونن  هنوز ۲۵ سالمم نشده البته همسنای من تو فامیل بچه هم دارن . هرکی میاد خونمون یه نظری میده در موردم . انگار رو پیشونیم چیزی نوشتن  اخه مگه دختر دسته خودشه ؟ من پسر نیستم از کسی خوشم بیاد برم خواستگارییش که . چرا میگین ازدواج کن چرا ازدواج نمیکنی ؟ چی بگم اخه ؟ 

یکی میگه چرا دوس پسر نداری ؟ چرا فلان؟ اره من عرضه ی دوس پسر هم ندارم چی بگم بتون ؟ خانوادمم ک نمیزارن از مجردیم استفاده کنم . نزدیکه ۱۰ روزه تو خونه ام و پامو بیرون نزاشتم .😭 فک میکردم بزرگ میشم دستم میره تو جیب خودم مستقل میشم سفرای مجردی حتی الانم که سره کار میرم و دستم تو جیب خودمه اختیار خودمو ندارم . خسته شدم . دارم گریه میکنم . 

به خدا گفتم یا منو ازین وضعیت نجات میدی یا خودمو میکشم نجات پیدا کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این حرفو به خدا زدم و هیچ جوابی نگرفتم.

خدا اونقدر که ادعا کرده بنده هاشو دوست نداره.

به نظرم تنها راهی که داری هر کی ازت پرسید بگو فعلا قصد ازدواج ندارم و انقد ازم نپرسید.

سعی کن ناراحت نشی

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2728

برای من از این مرحله گذشت و وارد کی بچه میارین، چرا نمیارین، شوهرت زن میگیره، نازایی شدم... بعد وارد اینکه بچه فلانی اینطوره مال تو...

باید کمتر تو جمع آدمای سمی باشی و ب خودت بگی اینا فقط لب و دهنن! بدون مغز

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
ساکت نشین وقتی اینو میگن بگین شما رو دیدم درس عبرت گرفتم ازدواج نکنم اینطوری کلا دیگه سمت شما نمیان

این خیلی خوب بود😁

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
برای من از این مرحله گذشت و وارد کی بچه میارین، چرا نمیارین، شوهرت زن میگیره، نازایی شدم... بعد وارد ...

خدایی زندگی متاهلی خیلی خوشه

2740
برای من از این مرحله گذشت و وارد کی بچه میارین، چرا نمیارین، شوهرت زن میگیره، نازایی شدم... بعد وارد ...

پس مثل اینکه این داستان حالا حالا ها ادامه دارد...

اخه ادم میرنجه .میگن یه گوشت در باشه یکی دروازه ولی اخه تا کی

خدایی زندگی متاهلی خیلی خوشه

بستگی داره ب طرفت وگرنه میتونه خیلیییی بدتر از مجردی باشه

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2706