2737
2739
عنوان

دعوا کردیم حقو به کی میدین؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5365 بازدید | 169 پست
واقعا خندم گرفت چون کتاب خوندن جزو روتین زندگی منه 

افرین خیلی خوبه چه کتابای میخونی؟

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان داری مسخره میکنی؟اوک

نه عزیزم جدی گفتم بیشتر کتابا روانشناسی بخون خیلی تاثیرداره 

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 
2738
دوستی مجازی نبود بهرحال 

جدی؟من فکر کردم مجازیه.ببین به نظرم پسرایی که همش تاکید روی ازدواج نکردن دارن اتفاقا زود تر ازدواج میکنن.فقط الان انگار تو دوراهی گیر کرده یا به قول شما تحت تاثیر روابط قبلیش داره حرف بیخود میزنه..ولی در کل خیلی پسره موفقیت.به نظرم بلاکش نکن چون کلی چیز میشه ازش یاد بگیری خیلی هم واکنش نشون نده که عصبی بشین 

حال ندارم همرو بخونم 

ولی واقعا گستاخ و حاضر جوابی حداقل میخواستی از حقوق دختر ها دفاع کنی با ادب رفتار میکردی نه اینکه طرف رو ببندی به فش و کنایه زبونت تند و تیزه

اسی این آدمی نیست کات کن

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
روانشناسی زرد منظورته مثل کیمیاگرو عادت اتمیو خودت باش دختر و این چیزا؟

من اینا رو نخوندم کتاب لطفا گوسفند نباشید نیمه تاریک وجود کتابای باربارا دی انجلیس کاترین پاندر برایان تریسی زنان زیرک اینام خوبن

2706