2737
2734
عنوان

دعوا کردیم حقو به کی میدین؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5365 بازدید | 169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کار خوبی میکنی  وقتت تلف میشه پول بسته رو حروم میکنی  اعصابت خورد میشع چشات ضعیف میشه& ...

ها والا

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds
اره منم زیاده روی کردم ولی اخه ببین چجوری میگه تو بودی ناراحت نمیشدی؟:/

نه نمیشدم واقعا میگم چیزی ک مشخصه ذهن بسته طرف مقابلته 

هیچ درکی از هیچی نداره اینک به زبون میاره حرفاشوهم نشون از شعور پایینش داره 

حالا فک کن ی ادم بیشعور درکی از یه موضوعم نداره اگ قرار باشه منم مث اون حرف بزنم و رفتار کنم خوب قاعدتا منم مث همونم دیگ 

من بودم عاقلانه تر صحبت میکردم  

مثلا جایگاه خودمو میبردم بالاتر ن اینک با تخریب دیگران بخوام ثابتتتت کنمممم من از ازدواج بدم میاد 

باید میگفتی همایونجان خیلی ناراحت کنندست ک میبینم چنین طرز فکری راجب دخترا داری ولی خوب چیزی ک برام سواله اینه ک من چه رفتاری ازم سر زده ک باعث شده تو فک کنی من ب این رابطه به صورت جدی نگاه میکنم یا حتی نمیدونم چی گفتم و چیکار کردم ک تو با خودت فک کردی من تو این سن حتی ی درصدم ب فکر ازدواجم من نمیگم ازدواج بده اتفاقا عالیه ولی با ادم درستش توی زمان درست ن الانک من کلی هدف واسه ایندم تایین کردمو باید تنهایی واسش تلاش کنم 

به هرحال نمیدونم چرا و چجوری و چی باعث این طرز فکر تو شده در هر صورت من اگ بهت این حسو دادم ک ب این رابطه نگاه جدی دارم عذر میخوام امیدوارم حرفام از شدت نگرانیت کم کرده باشه

2738
بله رابطه عاطفی 🫥

رابطه عاطفی یعنی چی منم همسن خودتم ولی تا حالا رل نداشتم نمیدونم چی ب چیه🤣

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
نظر شما چیه

والا ب نظر من این رابطه ک آخر و عاقبتی نداره قصدش هم ک ازدواج نیست ک بگی برا آشنایی پ چرا موندی باش،؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
خب مگه این مشکلش به اکسش ربط نداره؟یا بنظرت خودش مشکل داره و نرمال نیس؟

نه آخه به اکسش چه مربوط؟

خودش عقب مونده و مشکل دار و بیشعوره اکسش چیکار کنه؟

تو مگه رابطشونو دیدی با اکسش؟یا اکسشو کامل میشناسی که چجور آدمیه؟

جالبه خودتم انقد اصرار داری که از دخترا دفاع کردم و بدم اومد فلان ولی دائم اکسشو تخریب میکنی!

خیلی هم نسبت بهش کوتاه اومدی اتفاقا این رفتار باعث میشه اون فکر کنه حق با اونه،چیز اشتباهی نگفتی که(مامانت باید برات دختر انتخاب کنه)همچین آدمایی واقعا در نهایت اینجوری ازدواج میکنن،چرا آخرش میگی حرفم بد بود؟:)))

اینو جوابش دادی باید بذاریش کنار،واسه تفریح و سرگرمی هم مناسب نیست،سایکوعه رسما!!

2706