2733
2739
عنوان

دعوا کردیم حقو به کی میدین؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5365 بازدید | 169 پست

بهش بگو تو برو اول روی ادبیاتت کار کن فعل آخر جمله رو درست بنویس با توجه به فاعل بعد نگران باش که دخترا برای چی میخانت

پسر من کلاس دومه بهتر از این جمله می‌نویسه بی سواد

ادعاشم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همین که جوابشو میدی یعنی حرفاشو تایید میکنی  باید کلا هیچی به حسابش نیاری تا بفهمه هیچی نیست&n ...

خب چن ماه رابطه دارم باهاش اگه جواب ندم فک میکنه چون من هول شوهر بودم و نتونستم تورش کنم ولش کردم😐

چه مغرور و خود شیفتهههههه

بخدا اگه من بودم یه جوری میزدمش نتونه رو پاهاش بایسته پسره ی چندششش

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
بخدا حوصله دارین با کسی ک آینده ای باهاش ندارین وارد رابطه میشین و وقتتونو صرف ی رابطه بی ارزش میکنی ...

حتما باید اینده داشته باشیم این بیشوره بوده همه که اینجوری نیستن

2738

چقد مسخره و بچگانه سعی کردی منکر قضیه شی 

هعی اصرار داری بگی نه من اینجوری نیستم 

ن من ازدواج بدم میاد من فلانم بیسارم حتی به افراد متاهلم توهین کردین ک فقط بفهمونین ازدواج بده 

دوتا ادم بی دغدغه که هیچیییییییی از ازدواج نمیدونن هعی سعی دارن بهم بفتمونن ک ن ما ازدواجی نیستیم از ازدواج بدمون میاد واقعا وقتی درکتون از ازدواج اینقدددد پایینه ازدواج رو دوستت در حد منت گذاشتن رو سر دختر خودت در حد کلفتی و منت گذاشتن رو سر پسر میبینید حق ندارید دربارش بحث کنید جالب اینه ناراحت میشید قهرم میکنید کات کنید خدایی ابرو بردین

2706