2737
2739

سلام عریزم ببخش پستم بی ربطه به تاپیکت ..ولی تاپیک کاشت ابروتو قفل کردی ...توروخدا جواب بده الان راضی هستین ابروهاتون در‌اومد؟؟ مزو چطو بود جچاب داد؟؟ منم کاشتم و نگرانم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجا کاشتید عزیزم ؟ آره الان خوبه  حتما مزو کنید

من تهران کاشتم...شما چند وقته کاشتید؟؟ ربخت؟؟ بعد چندی در اومد؟؟ و اینکه من شهرستانم میترسم اینجا برم مزو خوب نباشه یا مثلا بگه چرا همینجا کاشت نکردی چیز بد بزنه برام

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2731
من تهران کاشتم...شما چند وقته کاشتید؟؟ ربخت؟؟ بعد چندی در اومد؟؟ و اینکه من شهرستانم میترسم اینجا بر ...

در مورد مزو نمی‌دونم جای معتبر تحقیق کنید و برید 

بله می‌ریزه و درمیاد نگران نباشید