2733
2734
عنوان

یه جاریو دعوت میکنم یکیو نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس کردم  همسر دوست مشترک شوهرم و برادرشوهرم هستی

یه دوست مشترک‌داریم ما عقد و عروسی و خونه نویی و همه چیشون رفتیم

۴سال عید و ماه رمضون هرساله دعوتشون‌میکنیم

دوتا بچه بدنیااومد برام نیومد هربار دست خالی اومد خونم یکبار دعوتم‌نکرد در عوض همیشه جاریم اینارو دعوت میکنه 

هیچوقتم نه باهاش بدرفتاری داشتم نه چیزی جز احترام یکطرفه از سمت ما چیزی نبوده بینمون

یکبار دعوتمون کردن قبل اینکه بریم زنگ زدن کنسلش کردن

حالا بچه اش بدنیااومده من نرفتم هنوز همسرمم گیر داده میگه دعوتشون کنیم ولی من تمام تلاشم رو دارم میکنم دیگه قطع رابطه کنم باهاشون انقد بی فکر ندیدم کسی رو

صددرصد.. ومن به نظرم کار فوق العاده زشتی کردین.. به هرحال ایشون هم از اقوام و هم مهمان بودن.. اخلاقش ...

دلیل دل شکستن کسی نباشیم حتی دشمن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
2731
صددرصد.. ومن به نظرم کار فوق العاده زشتی کردین.. به هرحال ایشون هم از اقوام و هم مهمان بودن.. اخلاقش ...

بابا یه مهمونی چیزی نیس میترسم بیاد دعایی چیزی بندازه اهل حرف و حدیث و اینام هست

خب چه کنم ادم صفحه گذاریه دوست ندارم رابطه بگیرم باهاش اهل حرف و حدیثه

رابطه رو محدود کن خیلی ولی خب اینجور مواقع هم مجبوری بهش بگی وقتی خودش خواسته بیاد قبلش 

شروع کننده دعوت نباش ولی اینجور مواقع عیبه باید بهش بگی

چیزی پیشش نگو حد و فاصل رو‌نگهدار وقتی پیشش هستی

2738
بابا یه مهمونی چیزی نیس میترسم بیاد دعایی چیزی بندازه اهل حرف و حدیث و اینام هست

از روی تفکر نمیشه به کسی بی احترامی کرد و تهمت زد عزیزم.. میدونستید تهمت زدن حتی توی تفکرت گناهه کبیره س..

ایشون فوقش چندساعت میومدن یک میوه شیرینی میخورذن میرفتن..دوست نداری رفت و امد زیاد رو نده اما بی احترامی نکن دل بشکنه خیلی بده هاااا..خود خدا هم گفته من توی دلهای شکسته م

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
از روی تفکر نمیشه به کسی بی احترامی کرد و تهمت زد عزیزم.. میدونستید تهمت زدن حتی توی تفکرت گناهه کبی ...

نه اخه من که نمیشناسم طبق سفارشات مادرشوهرم و کل فامیل که گفته بودن این خانوم یکم خطرناکه و از این اخلاقا داره ترسیدم دیگه دعوت نکردم

نه من اون نیستم برای دوتا جاری هم کادو بردم😂😂😂

جدی من خیلی ناراحتم از دستش خیلیییییی همیشه همه کاراشون رو مینداختن گردن ما

دوره بارداریش من انگار دکتر خصوصیش‌بود(پرستارم )موقع زایمانش و نوزادی بچه اش حتی خودش و شوهرش یکسره زنگ بزن و سوال بپرس و.....خیلی بهم برخورد حس کردم خوشش نمیاد از ما که فقط یطرفه است این رابطه از طرفی حس میکنم بحث خوش نیومدن نیست داره سواستفاده میکنه چ‌ن اگه از من بدش بیاد وقتی دعوتشون میکنیم بدو بدو پانمیشن بیان

2706