2733
2739
عنوان

یه جاریو دعوت میکنم یکیو نمیکنم

1189 بازدید | 61 پست

دوتا جاری هستن که با ما فامیلن بعد من از قبل با یکیشون رابطه داشتم دعوتش میکردم اونم مارو دعوت میکرد با یکیشونم هبچ صمیمیتی نداشتم الان اونی که صمیمی نبودیم قصد کرده بود بیاد خونمون ما اونروز خونه نبودیم منم دیگه تعارفی نکردم چون شخصیتشو زیاد نمیپسندم تمایلی به رابطه ندارم، حالاجاری دومیه اونروز سرزده داشت میومد خونه ی ما که ما خونه نبودیم و من دوروز بعد دعوتش کردم اومد خونه ما الان بنظرتون اولیه فهمیده باشه بهش برخورده؟

نه چ ربطی داره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه دوست نداری رابطه برقرار کنی پس برات مهم نباشه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

صددرصد.. ومن به نظرم کار فوق العاده زشتی کردین.. به هرحال ایشون هم از اقوام و هم مهمان بودن.. اخلاقشون رو نمیپسندین کمتر رفت وامد کنید نه اینکه تبعیض بزارید این خیلی زشته به نظرم یک نوع توهین.. شما به هرحال فامیل هستید و چشم تو چشم میشید و به دورازادب این رفتار

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
2706