2737
2734
عنوان

پیشگویی، برگشت معشوق

128 بازدید | 16 پست

بچه ها تا حالا کسی براتون پیشگویی انجام داده کارش خوب باشه یا کاری کرده که عشقتون برگرده؟

اگر کارش خوب بوده میشه معرفیش کنین؟

توروخدا تبلیغ الکی نباشه انصافا خودتون نتیجه گرفته باشین،مرسی❤️

اره من خودم درگیرم همه میدونن 

گف نمیاد نیومد

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه فردی که چشم سومش فعال بود می گفت سمت این چیزا نرید

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
2728

اگه ارزششو داره و واقعا تکه خودت طرف رو برگردون

دعا و تاروت‌‌‌ و فا‌‌‌ل چرته

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
من همه کار کردم چند میلیون پول خرج کردم نیومد

همون چند میلیون می دادی به خودش شاید میومد

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2738
اگه ارزششو داره و واقعا تکه خودت طرف رو برگردون دعا و تاروت‌‌‌ و فا‌‌‌ل چرته

من تلاشمو کردم واقعا، الانم بیشتر از برگشتش فقط این برام مهمه بدونم قراره برگرده منتظر بمونم یا نه

😐😂

والا 

این پسرا 

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

من اعتقاد ندارم و هیچوقت سمت همچین‌ چیزی نرفتم‌ ولی دوستم یه سال با دوستپسرش‌ قهر بود بهم گفت یه نفر از اینستا بهم گفته میتونم برش گردونم و یه میلیون پول میگیرم‌. گفت دعا نیست و انرژی مثبت چی چیه که از سنگ و اینا میفرستم. تو یه شیشه عکسشو‌ فرستاد که فقط انرژی مثبته‌. این خرید پسره برگشت ( البته این یه پستش رو لایک کرد اون اومد پیام داد الان پسره قراره بیاد خواستگاری)

دیگه نمیدونم از اون بود یا بعد لایک کردن این برگشتن بهم

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
من تلاشمو کردم واقعا، الانم بیشتر از برگشتش فقط این برام مهمه بدونم قراره برگرده منتظر بمونم یا نه

تا کی میخوای منتظر بمونی ...

بجای اینکه وقت و عمرتو حروم کنی خودتو درگیر کار و مهارتی کن

که اگه خودش خواست قدمی برمی داره و تو بهتره ازش ناامیدبشی تا از زندگیت جا نمونی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2706