2737
2734

من 2 خرداد

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۱ مهر 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738

۲۵ اردیبهشت

یادگاری از تو فقط سه خط روضه باقی مانده است.!:( بازوی‌حرز‌بستہ‌،انگشترشڪستہ‌، پیراهن‌پاره.!:(💔#آرمان‌علی‌وردی غریب گیر آوردنت داداش آرمان🥺 ، داداش آرمان دهه هشتادی بود و منم دهه هشتادی اما من کجا و اون کجا💔 ، ینی میرسه اون روزی که رو سنگ قبرم بنویسن (معلم بسیجی) شهیده ... ...🥀 اللهم ارزقنا شهادت💔🥲اگه امضامو میبینی میشه یه صلوات برام بفرستی؟🚶🏻‍♀️ حس‌ خوب ینی اربعین ، پای پیاده ، چای عراقی ، حرم ، نگاهت بیفته به گنبد ، زیر بارون ، گریه🥺 ، با افتخار یه دختر چادریم🧕🏻 ، به پوشش و عقاید هر شخص احترام میذارم و توقع برعکس هم دارم🙂 
۱۱مهر

😁😁😁😁سال چند 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خردادیم با افتخار😎

پیداش کردم اولین خردادی  

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2706