2737
2734

تاپیک ده هزارمم😂...از بس استرس دارم و شرایط آزمایش دادن رو ندارم ....من یه ماه پیش با نامزدم اولین رابطم رو تجربه کردم ....که کامل نبوده رابطم(م‌ق‌ع‌د‌ی)بوده.....مایع منی هم داخلش خالی شد و از برخوردش با واژن اصلا خبر ندارم....دو روز میخواست پریود بشم رابطه داشتم....پریودم عقب افتاد ۷روز ...پریود شدم با خونریزی و لخته کامل تا ۳روز بعدش کم شد و سر۶روز تموم شد....ولی بعد از تموم شدن پریودم همچنان سینه هام درد میکرد و برای اولین بار ترشحات آبکی میرفتم....چون میگفتن اینا علائم بارداریه ترسیدم.....یکم صبر کردم ۴روز پیش بی بی چک زدم منفی بود....گفتم شاید باز جواب کاذب داده باشه....امروز که قشنگ ۲۸روزه از رابطم میگذره بی بی چک زدم منفی بود....اینم بگم که درد سینم خوب شد رفته رفته ولی همچنان ترشحات آبکی دارم.....کیست آندومتریا هم دارم در تخمدان....یه هفته دیگه باز باید پریود بشم....به نظرتون امکان داره باردار باشم یا فقط استرسمه؟ترشحات آبکی برای چیه کسی تاحالا داشته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کیست داری احتمال بارداری کمه

و اینی گفتی نه باردار نیستی

ترشح ممونه از عفونت از تخمک گذاری از مصرف دارویی اگه داری 

ممکنه باشه

بعدم رابطه مقعدی کلی مریضت میکنه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
پس ترشح آبکی برای چیه تاحالا اینجوری ترشح نداشتم

نداشته باشی ادم هرماه ی جوریه....تو بی بی چکت منفی رابطه اصن دخول نبوده پرویدم شدی عزاااارتادلیل محکم برای رد بارداری داری بعد گیر دادی ب ترشحاتت خخخخخ

کیست داری احتمال بارداری کمه و اینی گفتی نه باردار نیستی ترشح ممونه از عفونت از تخمک گذاری از مصرف ...

دارو مصرف نمیکنم...دیگه این رابطه رو تجربه نمیکنم نامزدمم ترسید انقدر استرس کشیدم و دارم...تخمک گذاری متوجه میشم چجوریه ترشحش...ولی ترشح الانم ببخشید قشنگ مثل آب میمونه که رنگ شیر رو داره

2740

باردار که نیستی صددرصد،ترشحتم دلیلش چیزه دیگس اگه زیاده برو دکتر معاینه بشی بهتره

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
دارو مصرف نمیکنم...دیگه این رابطه رو تجربه نمیکنم نامزدمم ترسید انقدر استرس کشیدم و دارم...تخمک گذار ...

برو دکتر شاید عفونت داری

در ضمن کیست آندومتریوز اگه داری دنبال کنترلش باش که 

بزرگ میشه

با هر بار پریود

نداشته باشی ادم هرماه ی جوریه....تو بی بی چکت منفی رابطه اصن دخول نبوده پرویدم شدی عزاااارتادلیل محک ...

نمیدونی چه استرسی میکشم...خانوادم بارداری تو دوران عقد رو حکم اعدام میدونن....الانم هی فکر میکنم بی بی چک اشتباهه....دو مدل مختلف با مارک مختلف امتحان کردم منفی بود....باز نمیدونم منتظرم یه هفته بیاد پریود بشم خیالم تخت بشه

همین الانشم ۷سانته....میترسم عمل کنم

گلم 

عزیزم

همه جای بدنتو میزنه

عمل هم فایده نداره بر میگرده

سرسری نگیرش

من تاپیک آخرم در مورد همین چون خودمم درگیرم باید تحت نظر پزشک باشی و رژیم غذایی بگیری

گلم

عزیزم

و دارو مصرف بکنی تا کوچیکتر بشه 

حداقل

تاپیک آخر منو بخون 

شیروع بکن رژیمتو

گلم

عزیزم

2706