2737
2739

تاحالا درس زیاد خوب نخوندم چن روزه شروع کردم دارم میخونم فردا میخوایم بریم ی جایی منم تاحالا جایی نرفتم نمیدونم برم یا نه شما باشین میرین🥲

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بله مسافرت تو برو با روحیه بهتر بعدش دوباره درس شروع کن

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بروحال کن بابادرستم میخونی تفریح کنی ذهنت ازادترمیشه

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

برو 

یه روز یه کسی بهم گفت اگر برگردم عقب دیگه خودم واسه درس خوندن حبس نمیکنم همیشه پشیمونم واسه نگشتن نرفتن

همش میگیم وقت هست حالا درس گردشا برا بعدا ولی هیچی اون نمیشه

یه روزه دیگه...

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
2706