2733
2739

من بعد از بلوغم که لاغر شدم و صورتمو اصلاح کردم یعنی از ۱۹ سالگی تا الان که ۲۴ هستم فقط ۶ تا عکس خوب از خودم دارم قبلا تو فاز عکس نبودم و حتی از عکس گرفتن بدم میومد اما الان پشیمونم که در اینده عکسی از خودم نداشته باشم 

به نظرتون دیر شده؟! لطفا مسخرم نکنین 🙏🏻🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن منی ک هرچی قبل عمل داشتم و نابود کردم از اینحا ب بعد مهمه😁

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2731
منم میخوام عکسای قدیمی رو که خوب نیافتادم پاک کنم ولی میگن پشیمون میشی و همینا خاطره میشه 

بریز تو ی رم ب هیچکس نشون نده 

خیلی ضایع ها رو پاک کن یدونه از هر سن بمونه 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

من چیکار کنم کلا حسرت همه چیزو دارم از بچگیم تا ۱۹ سالگیم هیچ عکسی از خودم ندارم هیچی نه مدرسه نه خونه نه هیچ جا گوشی نداشتم خونه بودم با گوشی کسی هم عکس ننداختم نامزدم کردم برام گوشی نخرید شوهرم خیلی ناراحتم یه سال بعد عروسی خرید برام واقعا دیگه ذوق هیچیو ندارم الان میبینم اوناییکه نامزد میکنن نامزدشون برا خرید نشون خرید حلقه خرید لباس النگو یا برا گردش میبرنشون بیرون اما من چی هیچ کدوم اینارو نداشتم چی النگو هامو مادر شوهرم رفت خرید شوهرمم فقط سر کار بود میرفتم خونشون فقط سر کار بود تنها میموندم خونشون نه گردشی نه تفریحی نه عکسی خیلی حالم بده وقتی میبینم یکی داره نامزد میکنه دلم میخواد منم الان تو این سنم که ۲۳ سالمه نامزد کنم همه ی این حس هارو تجربه کنم الانم دوتا بچه دارم اصلا نه گردشی نه تفریحی نه بیرون رفتنی هیچی حالم بده هیچ کسو ام ندارم نه مامان نه بابا نه خاله عمه عمو دایی هیچ کس 

2738
من چیکار کنم کلا حسرت همه چیزو دارم از بچگیم تا ۱۹ سالگیم هیچ عکسی از خودم ندارم هیچی نه مدرسه نه خو ...

وای عزیزم نمیدونم واقعا چی بگم 

سعی کن امیدوار و مثبت نگر باشی و داشته هاتو به خودت یاداوری کنی

انشالله امسال سال خیلی خوبی برات باشه و اتفاقات خوب برات رقم بخوره 🌹😘🙏🏻