2737
2739
عنوان

دروغ شوهرم وقتی حقیقت وفهمیدم

345 بازدید | 21 پست

چند روز پیش باخانم همسایه بحثم شد چون خیلی اذیتمون میکنن خلاصه اونم شروع کرد

منم اومدم زنگ زدم ب شوهرم وهمسرم گفت الان ب اقای محمدی (همسایمون شوهر این خانم)زنگ میزنم

شوهرم بعد یکم بهم گفت ب شوهرش زنگ زدم شوهر خانم گفت دارم میام

وخلاصه اقاهه معذرت خواهی کرد و خانمشم اورد معذرت خواهی کرد 

حالا گوشی شوهرمو ک نگاه کردم دیدم ۲ بار زنگ زده به   اقای محمدی که اصلا یارو جواب نداده

اما ساعت ۱ ظهر اینجا بعد  اینکه خانمش و اورد معذرت خواهی ظاهرا اقای محمدی زنگ زده و به شوهرم گفته معذرت خواهی کردیم و قضیه تموم شد واینا

ولی اینکه شوهرم میگه زنگ زدم ب فلانی وگفت دارم میام چطوریه؟وقتی من چک کردم دیدم فقط زنگ زده شماره دقیقه و ثانیه نیفتاده ک نشون بده طرف جواب داده و مشخصه جواب نداده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من متوجه نمیشم حالا یا شوهرم بهم دروغ گفته ک طرف گفته دارم میام (چون اصلا شوهرم ۲ بار زنگ زده طرف انگار جواب نداده اونموقه) و بعد تموم شدن بحث و معذرت خواهی یارو ب شوهرم زنگ زده

ومنم فوق العاده شکاک ب خودم میگم شاید شوهرم گوشی دومی داشته باشه و بااون زنگ زده و طرف جواب داده

2740
خب اونجوري گفته شما اروم بشي انقد موشكافانه برخورد نكن وا بده

بحث این نیست اخه واقعا بعد یه ربع شوهر طرف اومد حالا نمیدونم زنش زنگ زده یااینکه شوهرم واقعا زنگ زده و من ب این فکر افتادم نکنه گوشی دوم داره چون باگوشی خودش طرف جواب نداده

یعنی شوهرت زنگ نزده به شوهر همسایه ولی زن همسایه اومده برای عذرخواهی ؟

زنگ زده ولی جواب نداده مرد همسایه

اما شوهرم میگه زنگ زدم مرد همسایه بهم گف دارم میام الان حلش میکنم ولی نگاه کردم دیدم اونموقه اصلا مرد همسایه جواب نداده

زنگ زده ولی جواب نداده مرد همسایه اما شوهرم میگه زنگ زدم مرد همسایه بهم گف دارم میام الان حلش میکنم ...

نمی‌دونم چطور میگن موشکافی نکن پس چطور زنه اومده عذرخواهی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706