2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@niniyar_5    

سلام به کامنت پاک شده آن کاربر در این تاپیک توجه کنین 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

@ازسارابپرس      

در مورد اون کاربر که تو تاپیک پربازدید شاکی هست من توهین کردم ...حالا توهین من کجاست؟

چون برای من خیلی کاربر محترمی هستین خواستم اگاه تون کنم.

این تاپیک کاربر مورد نظر کامنتی نوشته و پاک کرده...کلا این کاربر جاهای مختلف از این پاک کردن های کامنت زیاد داره ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
@ازسارابپرس       در مورد اون کاربر که تو تاپیک پربازدید شاکی هست من توهین ک ...

در دو تاپیک بعدی همین استارتر، تشریف ببرید رویت کنین من توضیحات خودم را دادم ...

وقتی کاربری برحق باشه، کامنتش را پاک نمیکنه!

من همه کامنت هام شفاف و واضحه و پاک نمیکنم.چون با خودم تکلیفم مشخص هست 

2740

@ازسارابپرس    

امضای اون کاربر بود که چون میخواست از من پیش نی نی یار شکایت کنه، سریع برداشتش ...

دیگه با همین اسکرین، متوجه میشین توهین و بی ادب بودنش رو ...

اگر کاربر صادقی هست، بهتر هست پای حرفاش وایسه و کامنت پاک نکنه 

@ازسارابپرس       در مورد اون کاربر که تو تاپیک پربازدید شاکی هست من توهین ک ...

سلام

ممنون

واقعیت دقیق نمی دونم ماجرا چیه بینتون چی گذشته.

آن روز توی آن تاپیک پیش خودم حدس می زدم که شما باشین اما مطمئن نبودم به خاطر همین پرسیدم حرف اول اسمشون د داره یا نه که آن کاربر جوابی ندادن.

اتفاقا همون روز تاپیک آخر شما رو هم چک کردم بعد دیدم توهین یا ... نیست بعد با خودم گفتم حتما یک کاربر دیگه رو میگن.

حالا شاید آن کاربر منظورشون یک نفر دیگه است شاید منظورشون با شما نبوده نمی دونم ...

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
سلام ممنون واقعیت دقیق نمی دونم ماجرا چیه بینتون چی گذشته. آن روز توی آن تاپیک پیش خودم حدس می ...

سلام به روی ماه تون

بله ممکن هست با کاربر دیگری مشکل داشته ...

در کل فاقد اهمیت هستش ولی چون مدام برای هر مسئله ای دیدم صداتون می زنه خواستم توضیح بدم...

من نه تاپیک پاک میکنم و نه کامنت و مواظب صحبت هام هستم ...

یه موردی هم که هست این هستش که نی نی یار ۵  آدم عادلی هست...حتی من هم از ایشون تذکر گرفتم قبلا (امضام آدرس اینستاگرامم بود و تخلف محسوب می شد و گفتن بردارم )...

ایشون را اهل خدا و عدالت دیدم ...

و ناراحت میشم که اون کاربر با یک کاربری آقا تو تاپیک پر بازدید دارند از نی نی یار ۵ میگن! روی پست هاشون گزارش زدم...اون آقا هم قاعدتا کاری کرده که نی نی یار حذف کاربریش کرده و الکی نمیان یکی را تعلیق کنن ...

جالبه فکر میکنن اگر تاپیک و پست را پاک کنن، در دیتابیس سایت قابل رویت نیست و کسی نمی بینه ...حتی امضاها هم تو دیتابیس ذخیره میشه...

سلام به روی ماه تون بله ممکن هست با کاربر دیگری مشکل داشته ... در کل فاقد اهمیت هستش ولی چون مدام ...

ممنون

🦋🦋🦋

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
ممنون 🦋🦋🦋

🌹🌹🌹

2706