2733
2739

بچه ها من سه ماه به تجویز دکتر چون پریودم نامرتب بود قرص دوفاستون«دوفامد» خوردم این ماه نخوردم 

الان ۴ روز گذشته نشدم 😢😢😢

بنظرتون دوسه تا قرص دوفامد بخورم تاثیر داره که پریود بشم؟؟؟؟

چیکاااااار کنممممم کاری دیگه هم میتونم بکنم که زودتر پریود بشم راهنماییم کنید دیونه دارم مبشمممممم🙏🙏🙏😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی میخوردی چند روز بعد قطع قرص پریود میشدی

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2728
اخه الان روز ۱۴ نیس که شروع کنم به خوردن من چندماهی که میخوردم بعد دو روز ول کردن میشدم

الان نباید بخوری 

صبر کن تا خودش بیاد 

مگه دکتر نگفته فقط سه ماه بخوری 

به خاطر تغییر فصل عقب انداختی 

من خودم دوفاستون دکتر گفته چهار ماه بخورم برا تنظیم پریود همیشه فردای روزی که تموم میشد میشدم الان دو روز گذشته نشدم هنوز با اینکه خیلی درد دارو 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2738
الان نباید بخوری  صبر کن تا خودش بیاد  مگه دکتر نگفته فقط سه ماه بخوری  به خاطر تغ ...

منم هی درد میاد سراغم چند دقیقه تیر میکشه که میگم الان پریود میشم دیگه باز میبینم خبری نیس خسته شدم از بس استرس کشیدم شاید تنبلی تخمدان باشه نمیدونم

شما اقدامی

نه

منم هی درد میاد سراغم چند دقیقه تیر میکشه که میگم الان پریود میشم دیگه باز میبینم خبری نیس خسته شدم ...

من تنبلی هم ندارم به خاطر تغییرات فصل و ایناس 

یکم صبر کنم اگه باردار نباشی ک پریود میشی 

باردار که نیستم میدونم ازمایش هورمونی که دادم تو تایم پریودی نبود جوابش رو دکتر دید گفت تنبلی نداری من میگم شاید تنبلی دارم واقعا که پریودم اینجوریه