2737
2734

بچه ها من سه ماه به تجویز دکتر چون پریودم نامرتب بود قرص دوفاستون«دوفامد» خوردم این ماه نخوردم 

الان ۴ روز گذشته نشدم 😢😢😢

بنظرتون دوسه تا قرص دوفامد بخورم تاثیر داره که پریود بشم؟؟؟؟

چیکاااااار کنممممم کاری دیگه هم میتونم بکنم که زودتر پریود بشم راهنماییم کنید دیونه دارم مبشمممممم🙏🙏🙏😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ورزش پیاده روی خوبه عرق رازیانه واویشن وگرمیجات بخور ..تنبلی تخمدان داری ؟

بخدا الان سه چهار روزه همش زیره و بادیون حتی عسل و ژل رویال میخورم نمیدونم ازمایش هورمونی که دادم دکترم گفت نداری تنبلی

2728
همش چند روز عقب میندازی ؟ 

والا سه ماهی که دوفامد خوردم اوکی بود سر تایم ولی ماه های قبلش گاهی ده روز یه هفته کلا یک ساله که تنظیم نیس از بعد عروسیم اینجوری شدم 

2738
بخدا الان سه چهار روزه همش زیره و بادیون حتی عسل و ژل رویال میخورم نمیدونم ازمایش هورمونی که دادم دک ...

اون قرصا دوفاستون که هورمونه یعنی تا وقتی میخوری میشی ولی نخوری دیگه دیر به دیر میشه ولی در کل ورزش خیلی خوبه .این زیره واین چیزا که گفتی زیاد نشنیدم ولی اینا رو هم امتحان کن چون خودم عقب میندازم برام خوبه رازیانه ویتامین سی مثلا گوجه خوبه بخوری تخم شوید دارچین خرما ...

💖💖💖💖    
والا سه ماهی که دوفامد خوردم اوکی بود سر تایم ولی ماه های قبلش گاهی ده روز یه هفته کلا یک ساله که تن ...

تا ۱۰ روزم زیاد مشکلی نیست اگه تنبلی نداری ممکنه حتی به خاطر استرس عقب بیفته