2733
2734

منم همینطور 

ولی مهم نیس برام 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
منم همینطور  ولی مهم نیس برام

بیا برو سر درسو مشقت بچه😠😠😠

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

به منی که از اول عید تو بیمارستانم فک کن

بهتر میشی احتمالا😬

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
یعنی یکسره تو خونه بودی ؟

سرکار بعدشم یه مسافرت دو روزه که تهش با بابام دعوام شد و برگشتم و هنوزم دارن حرص میخورم شوهرمم میگه این همه پول بنزین و چیزی دادیم ماشینم خرج داره دیگ جایی نمیبرع میگ این همه راه رفتیم خستگی باز یه جا دیگ سخته 

منم شاغلم بعدن نمیشه رفت موندم چیکار کنم

2706